FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 03 Mart 2017, Cuma 11:29 tarihinde eklendi. 315 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Antalya'ya Ukrayna'da 1 Milyon Turist Geliyor

Antalya'da görevli olan ekonomi muhabirleri ile görüşme gerçekleştiren ATSO Başkanı Davut Çetin, Ukrayna'da 1 milyon turist ağırlayacaklarını açıkladı.
Antalya'ya Ukrayna'da 1 Milyon Turist Geliyor Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Antalya'da görevli olan ekonomi muhabirleri ile bir araya geldi. Sektorel konuşmaların değerlendirildiği görüşmede, Rus turizm pazarındaki yükselişin olduğunu, İsrail ve Ukrayna için pasaport uygulamasının kalkması ile beraber 1 milyon kişi beklendiğini açıkladı. 

" 3 MİLYONU GEÇERİZ"

Rusya'dan gelen erken rezervasyon oranlarının sevindirici olduğunu söyleyen ATSO Başkanı Davut Çetin, Rus pazarındaki hareket turizm rakamlarını yukarı çekecek. Yaptığımız ilk çalışmalara göre bu pazarda 3 milyon seviyesini geçeriz. Tabi Allah'tan başımıza bir iş gelmezse"  dedi. 

İSRAİL VE UKRAYNA HEDEFTE

İsrail ve Ukrayna turizm pazarına ait rakamları aktaran Davut Çetin,  "İsrailli turist oranını 280 binlere kadar çıkarmıştık. Şimdiki hedefimiz 400 bin. Ukrayna'da ise 1 milyona kadar ulaşabiliriz. Çünkü pasaportla gelen kişi sayısı 572 bin civarındaydı. Pasaport zorunluluğu kalkarsa bu rakam 2 katına çıkar." dedi. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber