FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 14 Mart 2017, Salı 11:08 tarihinde eklendi. 357 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul'a Yeni Tramvay Hattı Geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Eminönü'nden Eyüp'e gidecek bir tramvay hattı yapılacağını söyledi.
İstanbul'a Yeni Tramvay Hattı Geliyor İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Eminönü'nden Eyüp'e uzanacak ve Haliç sahilden geçecek bir tramvay hattı yapılacağını söyledi. 

EYÜP'TE DEV YATIRIMLAR 

Düzenlenen törende Eyüp İSKİ Hizmet Binası, Eyüp Ağaçlı, Akpınar ve Çiftalan Mahalleleri Atık Suyu ve Yağmur Suyu Hattı Yapımı, Eyüp Akpınar Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi ve Mekerburgaz Mahallesi İçme Suyu Hattı Yapımı açılışı yapıldı. 

98 MİLYAR LİRALIK YATIRIM 

Törende konuşma yapan Başkan Kadir Topbaş, Nüfusu geçmişte 7 milyon civarındayken İstanbul'a haftada ancak bir kere su veriliyordu. İstanbul'un artık su problemi yok. Kurduğumuz ileri biyolojik arıtma tesisleri sayesinde denizlerimize atık su dökülmüyor. Cumhurbaşkanımızın İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı olduğu dönemde bu kentin sevdalısı olarak başlattığı yerel yönetim mantığını ve anlayışını devam ettiriyoruz. Altyapıdan ulaşıma kadar her alanda ciddi yatırımlar yaptık. Eyüp ilçemize metro geleceği hayal dahi edilemezdi. Şu anda iki tane metro hattı Eyüp'ten geçiyor. Şimdilerde yeni başladığımız Eminönü'nden Haliç boyunca sahilden Eyüp'e giden tramvay hizmet verecek. İhalesi ve yer teslimleri yapıldı,başladı ve devam ediyor. " dedi.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber