FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 11 Nisan 2017, Salı 15:51 tarihinde eklendi. 390 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Astropay Bozdurmak Nedir ve Nerede Bozdurulur?

İnternetten güvenli ve hızlı alışveriş yapılmasını sağlayan astropay kartlar öncelikle bazı sistemler üzerinden satın alınır. Bunun için güvenilir internet adreslerinin tercih edilmesi gerekmektedir.
Astropay Bozdurmak Nedir ve Nerede Bozdurulur?

Astropay karta sahip olan insanlar, çevrimiçi olarak alışveriş yapabilirler. Online ödeme aşamalarında güvenlik tedbirlerinin yeterli bir şekilde alınması ve müşteri bilgilerinin gizliliği korunmalıdır.  

 

Astropay alındığında bununla beraber birçok avantaj da kazanılmış olur. Avantajlar arasında bulunan ve en çok beğenilen özellikler arasında ise astropay bozdurma seçeneği yer almaktadır. Resmi satış sitelerinde farklı ücretlere sahip kartlar satın alınabilir. Resmi olan siteler, bu kartlardan satın alan kişilerden komisyon veya benzeri bir amaç ile herhangi bir ücret talep etmemektedir. Yalnızca astropay kartın içerisine yapılan yükleme ne kadarsa o kadar ödeme yapılmalıdır. Bu aynı bedel anlayışı, astropay bozdurma işlemlerinde de aynı şekilde geçerlidir. Astropay kartlarının içerisinde kalan bakiyelerini bozdurmak isteyen kullanıcılar, astropay bozdurma hizmetinden yararlanarak en avantajlı bir şekilde bozdurma sağlanabilir. Astropay’in avantajlarından bir tanesi de kart satışı ve teslim aşamalarında çok uzun süre beklenmemesidir. Ayrıca bu kartın satın alınmasının ve dünya genelinde online ödemelerde kullanılmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi de kart satım işlemlerinin ve paylaşılan kişisel bilgilerin üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamasıdır. Bunun için astropay.com.tr gibi adreslerden alım, satım, bozdurma gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.  

 

Astropay, ön ödemeli elektronik kart olarak bilinen ve çevrimiçi mağazalarda geçerli bir ödeme biçimidir. Bu işlemin hesap veya ödeme biçimi olarak adlandırılmasının nedeni ise, ücret ödenerek bir kart satın alınması ve 1 yıl içerisinde istenildiği zaman bu kartın içerisindeki bakiyenin kullanılabilmesidir. Bu bakiyeler dolar bazında satıldığından dolayı ödemelerde buna da dikkat etmek gerekir. Kart sahipleri, kartın içerisinde bulunan bakiyeyi istedikleri zaman çekme şansına sahiptir. Bu duruma da astropay bozdurma denmektedir 

 

Astropay bozdurma, internet üzerinden gerçekleşmektedir. Herhangi bir nedenden dolayı kullanılan astropay kartın içerisinde para kalabilir. Bu durumda bu paranın nakite çevrilmesi için, satın alınan siteye müracaat edilmesi gerekir. Canlı destek hattından alınan yardımın ardından bu işlem basit bir şekilde ilerler. Yapılan yönlendirmelerin takip edilmesi ve istenilen bilgilerin de verilmesi gerekir. Kartın içerisinde kalan miktar, Türk lirasına çevrilecek ve ardından da kişinin hesabına yatırılacaktır.  

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER : astropay bozdurma
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber