FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 05 Kasım 2014, Çarşamba 11:23 tarihinde eklendi. 1123 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Otogaz Sektörü

Otogaz sektöründe öne çıkan markalar ve servis hizmetleri
Otogaz Sektörü Lpg otogaz sektöründe, birçok sektör gibi son yıllarda inanılmaz bir rekabet ortamı oluştu. Bu rekabet fiyatlarda düşüş ve müşteri kapma savaşıyla birlikte daha ucuza satabilmek için piyasaya ucuz ve kalitesiz ürünlerin de sürülmesine sebep oldu.

Bu rekabet ortamında kaliteli hizmet veren ve ürün sağlayan bazı markalarda ön plana çıkmaya başladı. 

Romano, Atiker, Akl, Kme gibi markalar sektörde kaliteli ürün ve hizmet anlayışının simgesi oldular. Sektör içinde bir tecrübeniz olmadıysa bunun ne demek olduğunu elbette anlamayacaksınız fakat eğer herhangi bir oto sanayi sitesinde ucuz diye arabanıza taktırdığınız kalitesiz otogaz sistemi ile savaşınız başladığında ve otogaz servisi aradığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Kartal, Maltepe ve Pendik bölgesine yoğun olarak hizmet veren Otogazlpgmontaj.com sitesinden konuştuğumuz bir yetkili, "eğer arabanıza yeni bir otogaz sistemi taktırmak istiyorsanız ve sürekli otogaz servisi ile muhatap olmak istemiyorsanız yukarıda saydığımız markalardan birini tercih etmeniz sizin avantajınıza olacaktır" diye bilgi verdi.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber