FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 13 Şubat 2015, Cuma 00:19 tarihinde eklendi. 593 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Detoks Nedir?

Kimi zaman bilerek kimi zaman da fark etmeden vücudumuza zararlı maddelerin girişine izin veririz. Bunlar toksin oluşumuna neden olurlar. İşte bu toksinlerden kurtulmak için detoks yoluna başvurabilir, tam bir arınma sağlayabiliriz.
Detoks Nedir?

Toksin ve Detoks Nedir?

 

Toksinler, mikro organizmalardan salgılanan zehirli maddelerdir. Toksinler genellikle sağlıksız beslenme, stres ve hareketsiz yaşamdan kaynaklanır. Toksinler dışarıdan alınabileceği gibi vucüt tarafından da üretilebilmektedir. Toksinler insana yorgunluk ve halsizlik hissi verir. Bu yüzden bu toksinleri belirli zamanlarda vücudumuzdan atmamız gerekir.

 

İşte detoks, toksinlerin vücudunuzdan atmanız için kullanabileceğiniz bir arınma programıdır. En az 4 gün süre ile uygulanan detoks programı, etkili bir arınma için 7 günlük süreye yayılmaktadır. Detoks uygulamasının sadece bedensel değil zihinsel olarakta yapılması önerilmektedir. Bu yüzden uzmanlar eşliğinde yapılan detoks her zaman daha etkilidir.

 

 

Neden Detoks’a İhtiyaç Duyarız?

 

Detoks öncelikle, vücutta bakım ve temizlik yapmak için kullanılır. Zehirli maddelerden arınmak sağlık açısından çok önemlidir. Bunun dışında enerjiniz düştüğünde, kabızlık, gaz ve şişkinlik gibi sindirim sorunlarında, aşırı yeme ve sık sık hastalanma gibi durumlarda da detoks programını uygulayabilirsiniz.

 

Detoks İşleminin Sonucunda Neler Olur?

 

Detoks’un size ilk katkısı canlı, parlak ve temiz bir cilttir. Bunun dışında ödemlerinizden kurtulmanızı sağlar. Kanınız temizlenir. Enerjiniz yükselir, daha dinamik olursunuz. Kilo kaybedersiniz. Pozitif düşünür, kendinizi beğenirsiniz. Bu yüzdendir ki detoksun zihinsel etkisi tartışmasız çok yüksektir.

 

Kimler Detoks Yaptırmamalıdır?

 

Yakın zamanda ameliyat geçirdiyseniz (özellikle organ nakli vb), hamile iseniz, psikolojik tedavi görüyorsanız uzmanlar detoks programı uygulamamanızı önermektedir.

 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber