FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 24 Ağustos 2015, Pazartesi 16:15 tarihinde eklendi. 685 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kriz ortamında büyümeyi tercih edenler

Ekonomik göstergeler hiç de iyiye gitmezken bazı firmalar küçülme yerine, risk alıp kendilerini bir adım öteye taşıyacak büyüme kararlarını gözlerini kırpmadan alabiliyorlar.
Kriz ortamında büyümeyi tercih edenler İşte bu firmalardan birisi de İstanbul Kartal bölgesinde faaliyet gösteren Daloğlu Bilişim.

Yıllardır Bilişim sektöründe önemli işlere imza atan Sertan Daloğlu yönetiminde dinamik bir ekip kuran Daloğlu Bilişim, kriz ortamında temkinli davranıp küçülmek yerine risk alıp adını büyük firmalar arasına yazdırma konusunda iddialı gözüküyor.

Şu ana kadar tamamen donanım odaklı çalışan firma, yazılım konusunda da atılım yaparak gücünü arttırma niyetinde. Kartal bölgesinde tüm donanımsal konularda belirli bir pazar payı olan firma, şimdi yazılımsal anlamda da önümüzdeki 1 yıl içinde Anadolu yakasının önemli yazılım sağlayıcıları arasına girmeyi hedefliyor. 

Firmanın yazılım mağazasının açılışında Kartal Belediye başkanı Sn. Altınok Öz ve MHP ilçe başkanı Metin Özipek gibi ilçenin ileri gelenleriyle birlikte birçok basın kuruluşu da hazır bulundu.
DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber