FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 09 Kasım 2015, Pazartesi 17:42 tarihinde eklendi. 901 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Muadil Toner'in Avantajları Nelerdir?

Muadil toner, orijinal tonerlere göre çok daha uygun fiyatlı ve çok daha kullanışlıdır. Büyük markaların muadil tonerlerine ve daha birçok büro ihtiyaçlarına Marmara Büro'dan ulaşabilirsiniz.
Muadil Toner'in Avantajları Nelerdir?

Yazıcı üreten firmaların dışında gerçekleşen toner üretimi muadil toner olarak adlandırılır. Orijinale eş değer şekilde üretilen bu materyaller, yan sanayi olarak da adlandırılabilir. Ayrıca piyasadan toplanan boş kartuş veya tonerlerin yeniden kullanışlı hale gelmesi için revizyondan geçirilerek piyasaya sürülmesi olarak da bilinmektedir. Yazıcı kullanımı sürekli veya gerekli olan şirketler, ofisler veya kişilerin muadil toneri tercih etmelerindeki en büyük etkenlerden bir tanesi ise orijinal tonerle arasında %30 veya %50 civarında fark olmasıdır. Bu nedenle sürekli bir ihtiyaç olan toner, muadil olarak karşılanmaktadır.

 

Yazıcılarda kullanılan tonerlerin veya kartuşların tek kullanımlık olmadığı saptanmıştır. 3 veya 4 kez yenileme işlemi gerçekleştirilebilen bu ürünler; ülke ekonomisi açısından da fayda sağlar. Muadil yazıcı toneri, bazı yazıcıların içerisinden çıkan demo tonerlere benzemez. Onlardan çok daha geniş haznelidir. Bu da kullanım süresini uzatır.

 

Marmara Büro, senelerdir sürdürmüş olduğu hizmetleri arasında, muadil yazıcı kartuşuna da yer vermektedir. Büro malzemeleri alanında gereken tüm ihtiyaçları kaliteli bir şekilde karşılayan firma, aynı zamanda büyük markalar için farklı muadil yazıcı toneri satışı gerçekleştirmektedir. Firma tarafından garantisi verilen bu ürünlere; online satış platformundan da kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

 

Muadil kartuşlerin avantajları arasında; orijinal toner fiyatlarından çok daha ucuz olması, ucuza alınıp sonradan dolumunun yapılabilmesi, ülke ekonomisine bu şekilde katkı sağlanması, geri dönüşüm yaparak doğayı kirletmemesi, ucuz olmasından dolayı yedekli çalışılabilmesi için maddeler yer alır. Ayrıca Marmara Büro'nun da sunduğu başarılı hizmet ile birleşince, son derece kullanışlı ve hesaplı bir alışveriş haline gelen muadil toner alımı; büro çalışanlarının iş hayatını kolaylaştıracaktır.

 

Bünyesinde hp muadil tonersamsung muadil toner veya canon muadil toner gibi büyük markalar için çalışmaları da barındıran Marmara Büro Hizmetleri, profesyonel çalışma sistemi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutar. Siz de hem tasarruf sağlamak hem de işlerinizi kolaylaştırmak için Marmara Büro'da yer alan muadil toner çeşitlerine bir göz atın!

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber