FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 16 Kasım 2015, Pazartesi 12:11 tarihinde eklendi. 568 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kombi Bakımı ve Tamiri

Kış aylarına gelirken, herkes evindeki kombinin daha iyi ısıtması ve çok daha iyi tasarruf sağlaması için bazı bakım ve tamir işlemlerine ihtiyaç duyar.
Kombi Bakımı ve Tamiri Kış aylarının gelmesiyle birlikte çok daha önemli bir hal alan kombiler, kurulum aşamasından itibaren bazı ihtiyaçlara sahiptirler. Özellikle bakımı, temizliği ve zaman zaman tamiri gibi ihtiyaçlar nedeniyle, ev sahipleri de bazı zorluklarla karşılaşırlar. Kalorifler veya kombi yalnızca bozulduğu zaman ilgilenilen materyallerden değildir. Kış aylarına girerken kaloriferlerin temizlenmesi, hem kombinin performansını daha iyi yansıtmasını sağlar hem de evde enerji tasarrufu sağlayarak faturalara olumlu etki eder. Kalorifer peteklerine düzenli olarak bakım yapılması, geç ısınma veya ısıyı yeterince dışarıya vermeme gibi sorunların önün geçilmesini sağlar. 

 

Kalorifer peteklerinin temizlenmesi de ortamın çok daha fazla ısınmasına ve enerji tasarrufu sağlanmasına yardımcı olur. Ayrıca peteklerde zaman zaman paslanma, balçıklaşma veya kireçlenme gibi sorunlarla da karşılaşılabilir. Bu tür sorunların çözülmesi için özel ilaçlı karışımlar ve kimyasallar kullanılarak petekler temizlenir. Her tür temizlik, bakım veya tamir için ise profesyonel kurumlardan destek almak gerekir. Kombinin ve peteklerin bakım ve tamirleri için gereken özeli çalışma Arkom Kombi ve Tesisat Teknik Servisi tarafından gerçekleştirilebilir. 

 

Kombi servisi, bakımı ve tamiri alanında İzmit, Derince, Körfez, Gölcük, Başiskele, Kartepe ilçe ve semtlerinde hizmet veren Arkom Kombi; ayrıca fondital ve Ditroo markalı kombilerin yetkili servisi olarak hizmet yapar. Firma;  Eca, Demirdöküm, Baymak, Ferroli, Ariston, Alarko, Baykan, Vaillant ve Viessmann gibi tanınmış kombilerede özel servis hizmeti vermektedir. Kocaeli Demirdöküm kombi servisi olarak Kocaeli'nde hizmet veren Artom Kombi, aynı zamanda İzmit Demirdöküm Kombi Servisi veya Gölcük Demirdöküm Kombi Servisi olarak, bu bölgelere gereken hizmeti kaliteli bir şekilde sunar. Kombi montajı bakımı, tamiri, temizliği veya tesisat tadilatı alanında yıllardır hizmet sunan firmanın bünyesinde görev alan servis teknikerleri, ısıtma sektöründeki büyük firmalarda eğitim almış ve uzun yıllar hizmet vererek uzmanlaşmış kişilerdir. Bu teknikerler; üzerinde firmanın logosu ve yazısı bulunan servis araçlarını kullanarak müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. 

 

Arkom Kombi, uzman ekibi sayesinde yalnızca teknik servis olarak görev yapmaz. Aynı zamanda kombi montajı, petek temizliği ve tesisat tadilatı gibi konularda da başarılı bir şekilde hizmet sunar. Arkom, Derince Demirdöküm Kombi Servisi ve Körfez Demirdöküm Kombi Servisi olarak da farklı bölgelerde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Kış gelmeden kombilerle ilgili her türlü sorun ve bakım için Arkom Kombi'nin tecrübesinden yararlanabilirsiniz. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber