FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 19 Kasım 2015, Perşembe 16:08 tarihinde eklendi. 505 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eğitim Programları

İnsanlar bazı konularda uzmanlaşmak veya bilgi sahibi olmak amacıyla eğitim/sertifika programlarına başvururlar. Kısa sürede yoğun bir program sunan bu etkin eğitim programlarını Business Management Instıtute, üniversitelerle işbirliği yaparak en kaliteli ve etkin bir şekilde gerçekleştirir.
Eğitim Programları İnsanlar, eğitim programları sayesinde iş dünyası ve akademik dünya arasında bir bağlantı kurabilir. Business Management Instıtute, bu bağlantıyı en kaliteli ve doğru şekilde kuran eğitim enstitüsüdür. İnsanların bireysel ve profesyonel hedeflerinin gerçekleşmesinde büyük ölçüde fayda sağlayan eğitim programlarını bünyesinde barındırır. 

Sertifika programlarında ise insanlar eğitim aldıkları konularda daha sağlam bilgilere sahip olmak ve yeni tecrübeler elde etmek adına insanlara yardımcı olunur. Belli bir konu hakkında uzmanlaşmak isteyen kişiler, farklı eğitim veya sertifika programları ile bilgilerini genişletebilirler. BMI'nin 10 yıldır üniversitelerle kurduğu işbirliği ile düzenlediği eğitim programları da olumlu sonuçlar vermiştir. Bu tarz kısa süreli ve yoğun geçen programlar, zamanı kısıtlı olan insanlar için bulunmaz bir fırsattır. Pek çok farklı alanda düzenleniyor olması da farklı meslek gruplarından insanları bir araya getirmeye yarar. 

Business Management Institute, uzmanlık kazandırmak için düzenlediği eğitim veya sertifika programları sayesinde akademik bilgileri, farklı yöntemler üzerinde uygulayarak Türkiye iş dünyasına etkin ve tecrübeli bireyler kazandırılması açısından fayda sağlar. Bireysel ve kurumsal eğitim veren bu kuruluş, kaliteli ve etkin eğitim sistemi sayesinde program sonunda konu hakkında dolu insanlar oluşturma özelliğine sahiptir. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber