FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 23 Kasım 2015, Pazartesi 11:18 tarihinde eklendi. 532 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

LG'nin Şaşırtıcı Atılımı; Elektrikli Otomobil

LG ve GM'nin imzaladığı sözleşme ardından çalışmalar yaptığı elektrikli olarak üretilecek otomobil Chevrolet Bolt ne zaman satışa çıkacak ve fiyatı ne kadar olacak?
LG'nin Şaşırtıcı Atılımı; Elektrikli Otomobil
 

General Motors tarafından yapılan resmi açıklamaya göre bu yıl LG markası ile iş birliği yapacaklar ve Chevrolet Bolt isimli elektrikli otomobili yaşama geçireceklerini belirtti.

Genel olarak telefon, televizyon gibi çeşitli teknolojik ürünlerde popüler olan LG tarihinde ilke imza attı. Anlaşmalı ortaklığın kapsadığınca LG, General Motors Chevrolet Bolt'un elektronik bileşenleri için olanak sağlayacak. General Motors yetkilileri daha öncesinde LG fabrikalarına ziyaret düzenlemiş, fabrikaların gelişimi açısından 250 milyon dolar yatırımda bulunmuştu. Yapılan yatırım karşılığında LG, Chevrolet Bolt için gerekli olan elektronik bileşen ve parçaları tahsis edecek.

 

Buna bağlı olarak LG, elektrikli araç bataryası, on-board (birleşik) şarj cihazları, elektronik paneller, otomobil klimaları ve gerekli olan ya da olabilecek diğer bileşenleri üretmekle yükümlü. Önümüzdeki yıl piyasaya sürülmesi planlanan Chevrolet Bolt, yaklaşık olarak 30 bin dolar ile başlayan bir fiyat skalasından fiyatlandıralacak.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber