FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 25 Kasım 2015, Çarşamba 14:50 tarihinde eklendi. 597 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AKTEPE Group İle Güneş Enerjisi Sistemleri

Yenilenebilir enerjinin en popüler hali olan güneş panelleri ve solar enerji sistemleri, AKTEPE Group'un tecrübesi ve kalitesi ile buluşarak eşsiz bir hizmet olarak karşımıza çıkar. Güneş panellerinin kurulumu ve periyodik bakımı alanındaki başarısı ile isminden söz ettiren firma, ülke ekonomisine katkı sağlamayı da öncelikle amaçlarından biri olarak tanımlamaktadır.
AKTEPE Group İle Güneş Enerjisi Sistemleri Güneş enerjisinin elektrik enerjisini çevrilmesini sağlayan sistem, hem çevre dostudur hem de oldukça düşük bir maliyeti vardır. Bu nedenle elektrik üretme yöntemleri arasında en çok tercih edilen sistem güneş panelleridir. Her alanda kullanılabilen bu solar paneller, özellikle binalarda ve iş yerlerinde yaygın biçimde kullanılmaktadır. Ancak bunun yanında güneş enerjisi ile çalışan aydınlatma sistemlerinde, güneş enerjili reklam panolarındai fabrikalarda, çiftliklerde veya güvenlik kulübelerinde de kullanılabilmektedir. Ayrıca güneş paneli sistemleri, Güneş Enerji Santrallerinde, güneş çiftlikleri veya güneş tarlalarında da kullanılır. 

 

Elektrik enerjisi üretimini sağlayan paneller üzerinde güneşi soğurmaya yarayan birçok hücre bulunur. Bir evin ihtiyacını karşılamak için küçük kapasiteli bir güneş enerji sistemi kurulur. Ancak endüstri alanında veya enerji santrallerinde binlerce solar panelin kurulması gerekir. Bu nedenle gerekli üç hesaplamaları yapılır ve enerji alanında profesyonel kuruluşlar tarafından kurulumu gerçekleştirilir. Kurulumdan sonraki bakım aşamalarında da gereken özen gösterilmeli ve panellere zarar verilmemelidir. 

 

AKTEPE Group tarafından sunulan birçok hizmet arasında güneş panellerinin ve solar enerji sistemlerinin kurulumu ve bakımı da yer alır. Türkiye'nin öncü firmalarından biri olan AKTEPE, enerji alanındaki başarılı çalışmalarını da teminat olarak gösterebilir. Gereken incelemelerin ve hesaplamaların yapılmasının ardından güneş paneli kurulumuna başlayan ve her aşamada uzman kişiler ile çalışan firma, ülke ekonomisine katkı sağlayan ve aynı zamanda çevre dostu olan bu hizmeti, başarılı bir şekilde sunmaktadır. 

 

Yenilenebilir enerjinin en popüler çeşidi olan Güneş Enerjisi Sistemleri, AKTEPE Group'un başarılı çalışmalarından biridir. 

 

FİRMANIN İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Adres: Hunat Mh. Sivas Cd. AK Plaza Kat:2 No:12 KAYSERİ
Tel: 0352 222 0 222
Faks: 0352 606 0 646
e-Mail: info@aktepegroup.com.tr 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber