FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 27 Kasım 2015, Cuma 17:03 tarihinde eklendi. 654 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Araç Kiralamanın En Konforlu Yolu

Konforlu bir gün geçirmek istiyorsanız, Quattro Araç Kiralama'nın lüks hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Araç Kiralamanın En Konforlu Yolu Hem günlük hayatta hem de iş dünyasında araç kiralama yöntemi ile birçok avantaj sağlanabilir. Ekonomik açıdan kolaylık sağlayan bu yöntemle, aynı zamanda vergiden muaf olmak, bakım ve onarım işlemleriyle uğraşmamak mümkün hale gelir. Özel araca sahip olmayan kimseler, tatile gittiklerinde bölgeyi daha kolay ve detaylı bir şekilde gezme şansına sahip olurlar. Ayrıca şoförlü araç kiralama imkanı sunan firmalar sayesinde de özellikle iş dünyasında toplantı ve görüşmelere gitmek daha kolay hale gelir. 

 

Otomobil satın almak oldukça büyük bir masraftır. Ancak kişiler, ihtiyaç duyduklarında çok daha az ücret ödeyerek istedikleri zaman istedikleri model arabalarla gezebilirler. Lüks araç kiralama seçeneği sayesinde, satın alınması güç olan araçlara sahip olunabilir. Ayrıca araç kiralama firmalarının sunduğu eşsiz hizmetler sayesinde kaza, arıza, yağ değişimi, periyodik bakım gibi işlemlerden kurtulmak da mümkündür. Araçlar satın alındığında uygulanmayan KDV indirimi, kiralama yapıldığında KDV ve vergi indirimi de sağlanmaktadır. 

 

Quattro Araç Kiralama ile lüks araçları uygun fiyatlara kiralayabilir ve beraberindeki Spor Araç Kiralama veya Lüks Araç Kiralama, misafir transfer hizmeti, VIP şoför hizmeti, şirketler için misafirlerin ulaşımı ve İstanbul Tur Hizmeti gibi imkanlardan yararlanmak da mümkün olabilir. Firmanın kaliteli ve güvenilir kiralama hizmeti ile ister günlük hayatta isterseniz iş hayatında konforlu bir gün geçirebilirsiniz. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber