FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 30 Kasım 2015, Pazartesi 15:28 tarihinde eklendi. 776 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ev Tekstilinde Buldan Concept

Peştemal, bornoz, havlu gibi ev tekstili ürünlerinin en doğalı, kalitelisi ve cilde dost olanı için Buldan Concept'i tercih edebilirsiniz.
Ev Tekstilinde Buldan Concept Ev tekstili ürünleri arasında nevresim, havlu, peştemal, bornoz, battaniye ve daha birçok ürün yer alır. Bu ürünlerin, cilde direkt temas etmesi göz önünde bulundurularak hijyen ve insan sağlığına uygun olup olmadığı bilinmelidir. Sağlıklı ve kaliteli üretilmiş ürünler ile cildin zarar görmesi engellenir. Doğal ve pamuksu ürünler, insanların ciltlerinde oluşabilecek tahrişleri ve alerjileri engelleyebilir. Özellikle peştemal, peştemal bornoz veya havlu gibi ürünlerin, cilde yıkandıktan sonra temas eder ve bu nedenle doğal üretilmiş olması gerekir. 

 

Buldan Concept tarafından hem toptan hem de perakende olarak satışa sunulan pamuklu ürünler, ev tekstilindeki kaliteli bir çalışmayı ortaya koymaktadır. Ayrıca bamboo peştemal gibi ürünlerin satışını da sağlayan bu firma, insan sağlığına uygun ve kaliteli malzemelerden elde ettikleri parçaları, müşterileri için satışa sunmaktadır. 

 

Cotton towel olarak da yabancılar tarafından aranılan ürünler, kalitesi ve doğallığı ile insan vücuduna dost bir haldedir. Ev tekstilindeki başarısı ve ürün çeşitliliği sayesinde dikkat çeken Buldan Concept, ürünleri hakkındaki detaylı bilgiyi de internet sitesi aracılığıyla müşterilerine sunmaktadır. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber