FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 01 Aralık 2015, Salı 11:58 tarihinde eklendi. 485 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ankara İmplant Tedavisi

Tüm ağız ve diş sağlığı operasyonları için Ankara'da başarılı bir adres arıyorsanız Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nden bir randevu talep edebilirsiniz.
Ankara İmplant Tedavisi İmplant tedavisi, diş kökü şeklinde titanyumdan hazırlanan maddenin, küçük bir operasyon yardımı ile çene kemiğine yerleştirilmesi ve yapay bir diş kökü oluşturulmasıdır. Hastaların kendi dişlerine estetik olarak en çok benzeyen implant, aynı zamanda çiğneme, konuşma gibi fonksiyonlar da orijinal dişe en yakın şekilde çalışır. Gelişen teknoloji sayesinde oldukça basit ve acısız bir şekilde tamamlanan bu tedavi yöntemi, son zamanların en çok tercih edilen aşamasıdır. 

 

İmplant tedavisi; aşırı çene kemiği erimesi nedeniyle protez kullanılamayan durumlarda ve büyük azı dişler kaybıyla beraber oluşan boşluklarda kullanılabilir. bir diş kaybedildiğinde diğer dişlere zarar vermeden tek bir implant yerleştirilebilir. Pek çok dşi sorununa çözüm niteliğinde olan bu tedavi yöntemi, Ankara'nın en iyi kliniklerinden birinde başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Ankara diş kliniği alanında birçok sağlık kuruluşunu geride bırakarak, uzman doktorları ve profsyonel uygulamaları sayesinde önemli bir yere sahip olmuştur. Ağız ve diş sağılığı konusunda birçok tedavi ve uygulama yöntemi arasından hastalarına en uygun olanı belirleyen ve onlarla birlikte ilerleyen poliklinik, Ankara diş hekimi alanında da kendisini kanıtlamış doktorlarla çalışmaktadır. 

 

İmplant diş Ankara için Mutlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nden bir randevu talep ederek, tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu için www.mutludent.com sitesinden faydalanabilirsiniz. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber