FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 04 Aralık 2015, Cuma 16:09 tarihinde eklendi. 490 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Enerjiser Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Soğuk havaların bastırması ve kışın gelmesiyle beraber ısıtma sistemleri hakkında insanlar daha çok bilgi sahibi olmak isterler. Aynı zamanda en uygun ısıtma sistemini bularak, düşük maliyetli ve kaliteli bir hizmet almak isterler.
Enerjiser Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Soğuk havaların bastırması ve kışın gelmesiyle beraber ısıtma sistemleri hakkında insanlar daha çok bilgi sahibi olmak isterler. Aynı zamanda en uygun ısıtma sistemini bularak, düşük maliyetli ve kaliteli bir hizmet almak isterler. Özellikle gayrimenkul çalışmalarında da evlerin ısıtma sistemleri ayrı bir önem kazanmıştır. Müteahhitler evlerdeki en uygun ve kullanışlı sistemi tespit edip, çalışmaları bu doğrultuda gerçekleştirirler.

 

Bazı evlerde hala soba kullanıldığı görülmektedir. Bazı bölgelere henüz doğalgaz sistemi yapılmamıştır ve bu nedenle klima ile ısıtma ve soğutma işlemleri gerçekleştirilir. Emlak piyasasında önemli bir belirleyici unsur olan ısıtma sistemleri arasında son zamanlarda doğalgaza rakip olabilecek yeni bir sistem geliştirilmiştir. Enerjiser güvencesi ile sunulan bu sistemde, hem ısıtma hem de soğutma yapabilen ısı pompaları yer alır. Böylece evlerde yalnızca bir sistem üzerinden ısınma, serinleme hatta sıcak su ihtiyacı karşılanabilmektedir.

 

ENERJİSER ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ

 

Enerjiser’in uyguladığı bu sistemler, evlerdeki ısıtma sistemlerinde büyük bir çözüm niteliğindedir. İnşaat firmalarının yaptığı yeni evlerde uygulanabileceği gibi mevcut yakıtlı sistemlerin, ısı pompası sistemlere dönüşmesi de mümkündür. Bu nedenle isteyen herkes, düşük maliyetli ve sağlıklı olan bu sistemden faydalanabilir.

 

Bir binanın tek merkezden hem ısıtılıp hem soğutulabilmesi, akıllardaki soru işaretlerini ve harcamaları azaltırken, aynı zamanda çevre dostu olması nedeniyle emlak değerlerini de artırmaktadır.

 

ISI POMPALARI NERELERDE KULLANILABİLİR?

 

 

İnsanların akıllarında yeni bir sisteme karşı önyargı bulunabilir. Ancak kimse ısınmak, serinlemek veya sıcak su sahibi olmak için daha fazla para ödemek, üstelik bunları ayrı ayrı merkezlerden sağlamak istemez. Bu nedenle ENERJİSER önderliğinde uygulanan bu sistemler, geleceğin projesi olarak değerlendirilmektedir. Yalnızca evlerde veya müstakil binalarda değil, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, AVM’lerde, otellerde, hastanelerde, ibadethanelerde, spor komplekslerinde veya havuz komplekslerinde de başarılı bir şekilde kurulabilen bu sistemler sayesinde insanlar daha konforlu dakikalara kavuşabilirler.

 

ENERJİSER SUNDUĞU HİZMETLERLE GÖZ DOLDURUYOR

 

 

Farklı farklı sistemlerle gerçekleştirilen ısıtma ve soğutma işlemleri, Enerjiser sayesinde aynı sistem üzerinden gerçekleştiriliyor. İsteyenler için ısıtma ve soğutmayı ayrı ayrı kurabilen ve tüm çalışmalarında gereken özeni gösteren firma; radyatörlü, fan coil sistemli ve havalandırmalı sistemlerin ayrı ayrı veya bir arada kullanıldığı yeni sistemleri de oluşturabiliyor ve bu konular hakkında danışmanlık hizmeti sunuyor.

 

Mevcut sistemlerinizi daha kaliteli ve ucuz bir hale getirmek ve tek bir sistem üzerinden mekanınızın ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için www.enerjiser.com sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber