FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 29 Aralık 2015, Salı 16:24 tarihinde eklendi. 523 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Web Ticaretim İle Kolay Kazanç

E-ticaret sitesi açarken dikkat edilmesi gereken ilk unsur e-ticaret yazılımlarıdır. Bu nedenle profesyonel firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bunların başında da Web Ticaretim gelmektedir.
Web Ticaretim İle Kolay Kazanç Birçok ürün ve hizmet satışının elektronik ortama taşınmasıyla beraber e-ticaret siteleri büyük bir önem kazanmaya başladı. İnternetin insanların hayatına girmesiyle beraber yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlayan e-ticaret üzerinden sağlanana kazanç 1996 yılında 26 milyar dolar iken, 2004 yılında bu kazanç 7 trilyondan fazladır. Günümüzde de sürekli olarak artan ticaretin elektronik ortamdaki yansıması, hem alıcılar hem de satıcılar için birbirinden avantajları durumlar oluşturur. 

 

ELEKTRONİK TİCARETİN FAYDALARI 

 

Öncelikle alıcılar, evlerinden çıkmadan alışveriş yapabilecek bir hal alırlar. Ayrıca ürün araştırması ve satın alımı için ekstra olarak ulaşım masrafı yapılmaz. Küresel bilgisayar ağları ile oluşturulan bu sistemler sayesinde 7/24 boyunca açık olan satış noktalarına ulaşılmış olur. Alıcılar daha fazla ürün çeşidini daha detaylı ve kolay bir şekilde görebilmektedir. Ayrıca kullanıcı yorumları sayesinde de daha doğru karar verme aşamasında yardım alabilirler. E-ticaret sistemleri yalnızca alıcılar için değil satıcılar için de büyük fayda sağlayabilmektedir. Her an ulaşılabilir bir mağaza oluşturan satıcılar, böylece daha zahmetsiz bir şekilde daha fazla satış gerçekleştirirler. Bir firma, mağaza, satış noktası açmaktan çok daha düşük maliyetli olan e-ticaret sitesi, aynı zamanda ürünler hakkında detaylı bilgi verebilme özelliğine de sahiptir. Her işlem bilgisayar verileri aracılığıyla kontrol edildiği için satıcılar stoklarında ne kadar ürün kaldığını da kolayca öğrenebilirler. Böylece daha sağlıklı bir çalışma sistemi oluşturulmuş olur. Satıcılar bu siteler sayesinde yalnızca bulundukları bölgede değil, tüm ülke genelinde hatta dünya genelinde hizmet verebilme kapasitesine sahip olurlar. 

 

Ülkemizde de e-ticaret sitesi açarak ürün ve hizmetlerini satışa sunan kişiler giderek artmaya başlamıştır. Ayrıca yalnızca tek bir ürün çeşidi değil, birçok farklı alanlardaki ürünleri ve hizmetleri bir arada sunabilen ve böylece sitesi üzerinden insanlara faydalı olan satıcılar da mevcuttur. Ancak tüm bu faydaların sağlanması için ve satıcıların etkili bir şekilde bu alanda faaliyet göstermesi için öncelikle e-ticaret yazılımları açısından profesyonel firmalardan destek almalıdır. Çünkü e-ticaret sitesinin yalnızca görsel tasarımı değil, veri tabanı, altyapısı ve özellikleri oldukça gelişmiş olmalıdır. Hem alıcıların basitçe istedikleri ürünlere ulaşabilmesi hem güvenli bir alışveriş sağlanması hem de aranan birçok özelliğin e-ticaret sitesinin içerisinde yer alması gerekir. 

 

WEB TİCARETİM İLE E-TİCARET YAZILIMI 

 

E-ticaret sitelerinin öncelikle güvenli olması gerekmektedir. Hem satıcılar hem de alıcılar için aranan birinci koşul budur. Sitede bütün güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekir. Aynı zamand sunucuların yedekleme özelliklerinin de mevcut olması gerekir. E-ticaret sitelerinin arama motorlarının isteklerinin karşılayabilir nitelikte olması gerekmektedir. Google modüllerinin kullanılması ve aynı zamanda seo eklentilerinin de mevcut olması gerekir. Bunların dışında; kolay ve rahat bir panel, geliştirilebilir tasarım, sanal pos ve alternatif ödeme seçenekleri ve diğer tüm ayrıcaklıkların sitede bulunması gerekir. Bu özellikleri ve hatta daha fazlasını sağlayan Web Ticaretim de birçok iyi marka için e-ticaret sitesi yazılımı oluşturmuş ve alanında başarı ile ilerlemeye devam etmektedir. 

 

Güvenlik, ödeme seçenekleri, seo eklentileri ve daha birçok özelliği e-ticaret sitesinde sağlayabilen Web Ticaretim ekibi, itinalı çalışması ve sorunlara kısa sürede çözüm bulması sayesinde müşteri tarafından da tam not alabilmektedir. 

 

Web Ticaretim'in sağladığı sunucunun genel özellikleri arasında sınırsız web alanı, sınırsız aylık trafik ve sınırsız mail hesabı yer almaktadır. Bunların dışında müşterilerine özel sabit bir ıp, güvenlik sertifikası, aylık periyodik yedekleme, kesin ulaşılabilirlik, ticket ve telefon desteği gibi birçok özelliği sağlayabilmektedir. E-ticaret sitesinin başarısı öncelikle yazılımına bağlıdır. Bu nedenle Web Ticaretim gibi profesyonel ellere teslim edilmesi ve böylece daha fazla kullanıcıya ulaşılır ve daha fazla kazanç sağlanır. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber