FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 11 Ocak 2016, Pazartesi 18:42 tarihinde eklendi. 711 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kariyer ve Bireysel Başarıya Giden Yollar

Kariyer ve Bireysel Başarıya Giden Yollar

DAHA AZ ÇALIŞ, DAHA ÇOK İLETİŞİM KUR

Nesil iletişim nesli. Bu sebeple teknolojinin tutsağı olmak yerine teknolojiyi tutsak edelim zira iletişim pek akıllı telefonlarımızı kullanmanın ötesine gidiyor. Teknik beceriler, uyumlu olmak, alınan referanslar her ne kadar mükemmel kelimesinin tercümesi olsa da ifade yetersizliği yaşadığımız anda bir toz yığını gibi bir üfürük ile yok oluyor. 

Doğru şekilde iletişim kurmak, karşımızdaki insanı dinlemek, anlamak ve kendimizi doğru bir biçimde ifade edebilmek demektir. Şayet bunu başardıysak fark edeceksiniz ki işleriniz daha basit bir şekilde halledilebilir hale gelmiş.

 

 

YENİLİKLERE AÇIK OL, UYUM SAĞLA 

Yenilikler ilgi duyanların başarıya uluşmak için daha az çaba sarfederler. Her yenilik bir değişim demektir. Bu değişikliğe uyum sağlamak ortamdaki refah açısından önemlidir. Buna örnek olarak en güzel örneklerden birisidir asırlar boyu uyum sağlayıp günümüze gelen canlılar.

 

 

SAĞLIĞINA YATIRIM YAP

"Her şeyin başı sağlıktır" sözü hafızalarda boşuna yer edinmedi ya? Hem çalışıp hem mutlu olmanın yolları birçok makale ile yıllar boyu anlatıldı. Halbuki mutluluktan da önce gelen her zaman önemli olan sağlıktır. Sağlığımız açısından çeşitli önlemler almamız, hem mutluluğumuz artacak, hem de işimizi daha istekli ve başarılı şekilde yerine getirmemizi sağlayacaktır. bu sebeple mutlaka hem bedenimizi hem de zihnimizi dinç tutacak antrenman ve etkinlikler gerçekleştirmeli ve stres atarak daha çok mutlu olmalıyız.

 

 

POZİTİF OL

Herşeyin başı olumlu olmak. Olayların her zaman olumlu tarafını göz önünde bulundurmalı. Bu sinir ve stresimizi azaltacaktır. Olaylara daha sakin ve farklı bakarak, daha doğru kararı vererek, sonuca daha kolay ve çabuk ulaşmamızı sağlayacaktır.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber