FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 05 Şubat 2016, Cuma 14:22 tarihinde eklendi. 2213 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ASTROPAY İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ASTROPAY İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Reel yaşantımızda gerek teknoloji gerekse de internetin hızlı bir şekilde gelişim göstermeye başlaması ile alışverişler artık internet ortamları üzerinden sorunsuzca yapılmaya başlanmaktadır. İnternet ortamında genelde her mağaza güvenli olmayabiliyor. Üstelik dolandırıcılık vakası ile karşı karşıya kalabilmeniz bile olası yaşanabilecek vakaların arasında yer alıyor. İşte böyle bir durumla karşı karşıya kalmamanız adına sizlerde Astropay Kart al yoluna başvurarak internet ortamlarını daha verimli bir şekilde kullanmaya da başlayabilirsiniz.

 

Bildiğiniz fiziksel kartlara benzemeyen fakat fiziksel kartlarla aynı işlevi gören astropay kartlar ön ödemelidir. Yaklaşık 3000 mağazalarda bile herhangi sorun ile karşı karşıya kalmadan da alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilme şansına da sahip olabilirsiniz.

 

Üstelik kartın satın alma işlemi için haftalarca beklemeyecek satın alma süreci yalnızca 2 dakika gibi bir zamanınızı da almaya başlayacaktır. Kartın ön ödemeli bir 16 haneli şifreye sahip olduğunu ve internet üzerinden alışveriş yaparken de kart üzerinde yer alan 16 hanelik kodun girilmesi gerektiğini de söylemek isteriz.

 

Tüm bunların yanı sıra kart üzerinde son kullanma tarihi de yer almaktadır. Son kullanma tarihi dolmadan kart içinde yer alan limitlerinizi de internet kanalları üzerinden sorunsuzca harcamaya başlayabilirsiniz. Kullanımı son derece basit olan bu kartlarla artık sizlerde yaşamınızı daha güvenli bir ortama da bir an önce dönüştürmeye de başlayacaksınız.

 

 

Astropay kullanıcıları tarafından merak edilip araştırma yoluna başvurmasını sağlayan konulardan birisi kartın güvenli olup olmadığıdır. Fakat astropay kartlar son derece güvenli olduğundan dolayı rahatlıkla alışverişlerinizi de gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz. Bunun için yapacağınız basit yollardan birisi de hiç vakit kaybı yapmadan ilk iş olarak Astropay Kart al seçenekleri üzerinden giderek kartınızı temin etmektir.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber