FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 19 Şubat 2016, Cuma 12:41 tarihinde eklendi. 505 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ofis Koltuklarında ERGO TOP® İmzası!

Naviga ofis mobilyalarındaki ergo top imzası sayesinde, en kaliteli en uygun fiyatlı ve en sağlıklı ürünler elde edilmektedir.
Ofis Koltuklarında ERGO TOP® İmzası!

Ofis Koltuklarında ERGO TOP® İmzası!

 

Ofis mobilyaları kapsamında geliştirilen birbirinden farklı ekipmanlar daha fonksiyonel ofis ortamlarını mümkün kılmıştır. Ancak ofislere yönelik mobilya ve ekipman üreten şirketlerin çoğu, çalışanların performanslarını olumsuz etkileyen ofis koltukları hususunda çözüm üretememişlerdir. Bu eksikliğin giderilmesi adına kurulan Naviga Ofis Koltukları markası, uzun süren Ar-Ge çalışmaları kapsamında Alman Löffler firması tarafından geliştirilen “ERGO TOP®” ofis koltuğu teknolojisini ülkemizde şirketlere sunmuştur.

 

ERGO TOP® nedir?

 

ERGO TOP®, çalışanların her türlü hareketine tepki vererek iskelet yapılarının desteklenmesini sağlamaktadır. Böylece ofis çalışanlarında sıkça görülen sırt ve bel ağrıları tarihe karışacaktır. Aynı zamanda duruş bozukluklarının da önüne geçilecektir. ERGO TOP®, masa başı çalışanların stabil ofis koltuklarında çekmiş oldukları rahatsızlıklara çözüm sunmak için üretilmiştir. Pilates topundan esinlenerek imal edilen ergonomik ofis koltuğu sayesinde geriye, öne, sağa ve sola yapılan hareketlerde sırt, bel ve omurilik kısmı boşlukta kalmayacaktır.

 

Neden ERGO TOP®?

 

Ofis ortamlarının lüks ve şık mobilya tasarımlarıyla çalışmayı teşvik edici yapılara sahip olduğu bir gerçektir. Görünümün giderek dikkate alındığı zamanımızda, ofis ortamları için sunulan iç mimari çözümler, modern ofisleri doğurmuştur. Bu kapsamda çalışanların performanslarını arttırıcı mobilya seçimleri de iç mimarlar tarafından özenle seçilmeye başlanmıştır. Sadece mobilyaların doğru seçilmesi değil, aynı zamanda belli disiplinlerden yararlanılarak doğru konumlandırılmasının da üzerinde durulmuştur.

 

Her ne kadar çalışanların performanslarına pozitif etki edecek mimari çözümlerden yararlanılmış olsa da, çalışma saati boyunca oturulan ofis koltukları için modern bir çözüm üretilememişti. Alışılagelmiş koltuk modelleri üzerinde saatlerini geçirmek durumunda kalan çalışanlar, ofis ortamının mükemmel olması halinde bile, sırt ve bel kısımlarında hissettikleri ağrılar nedeniyle rahatsızlık içerisinde çalışmak zorundaydılar.

 

Tüm bu sıkıntıların farkında olan Naviga firması sahibi Alp Tamtürk , çözülemeyen problemin çözümüne yönelik araştırmalarını tamamlamış ve Alman Löffler firması tarafından patenti alınmış ERGO TOP® özellikli ergonomik ofis koltuklarını Türkiye’ye getirmiştir. Ofislerin elit dekorasyon stillerinden bir şey kaybetmesine neden olmayacak ERGO TOP®, çalışanların daha iyi koşullarda çalışmasını sağlayacaktır.

 

Her çalışma masasına bir ERGO TOP®!

 

Ofis koltukları alanında çığır açan buluşu gerçekleştiren Löffler firması , geliştirdiği ERGO TOP® özellikli koltukların sadece ofislerde değil, stabil koltuk kullanımının yaygın olduğu her alanda kullanılmasını sağlamayı hedeflemektedir. Böylece duruş bozukluklarından kaynaklanabilecek her türlü rahatsızlığın önüne geçilecektir. Aynı zamanda, daha iyi ve sağlıklı bir çalışma ortamının söz konusu olması temin edilmiş olacaktır. Firmanın kendine ne kadar güven duyduğu verdiği 30 yıl garantiden anlaşılmaktadır.

 

Detay bilgi için lütfen web sitemizi www. navigaofiskoltuklari .com ziyaret ediniz.

 

Dijital Medya Pazarlama hizmeti Somut Medya İnternet tarafından sağlanmıştır.

 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber