FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 22 Şubat 2016, Pazartesi 18:56 tarihinde eklendi. 492 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Enerjisa İş İmkanları

Enerjisa'da çalışmak isteyen kişiler, www.isbasvurusu.com.tr sitesinden faydalanabilirler.
Enerjisa İş İmkanları Enerjisa, 1996 yılında yılında Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Elektrik zincirinin tüm aşamalarındaki faaliyetlerin kontrol edilmesi, Türkiye'nin sürekli olarak büyüyen ve gelişen elektrik piyasasının liderlerinden biri olmayı amaçlamıştır. Yaptığı çalışmalar doğrultusunda da bu amaçlarını gerçekleştirebilmiştir. 

 

2013 senesinde dünyanın en büyük elektrik ve doğal gaz dağıtım şirketi olan E.ON, EnerjiSa'ya %50 ortak olmuştur. Yalnızca elektrik üretimi, dağıtımı, ticareti ve satışı hakkında değil, aynı zamanda doğal gaz alanında da sürekli olarak gelişen ve ilerleyen bir yapı sergilemiştir. Enerjisa, öncülüğünü yaptığı sektörde yalnızca müşterileri veya ortaklarına değil, aynı zamanda çalışanlarına da maksimum düzeyde fayda sağlamayı amaçlamıştır. Tüm çalışmalarını da bu doğrultuda gerçekleştirmiştir. 

 

2015 yılından itibaren elektrik üretimi üretiminde ve tedariğinde büyük ve ölçülemez bir durumda gelmiştir. Bünyesinde de yüzlerce hatta binlerce insan çalışan bu şirket, ciddi bir istihdam sağlamaktadır. 

 

Enerjisa iş başvurusu

 

Enerjisa'nın bünyesinde çalışan binlerce insan farklı kollara ayrılmıştır. İşçiler, teknisyenler, mühendisler, operatörler, şoförler ve daha birçok insan, bu şirketin çatışı altında çalışmaktadır. Yalnızca fabrikalarda değil; merkez ofiste, diğer ofislerde, yemekhanelerde veya danışmanlık şirketlerinde de birçok insan Enerjisa bünyesinde hizmet verir. Bu şirkette çalışmak isteyenler de tekniker, teknisyen, saha personeli veya işçi olarak başvurabilirler. Böylece Enerjisa'nın büyük ailesine katılmış olursunuz. Yıllardır Türkiye'nin en çok bilinen ve sevilen kuruluşlarından Sabancı Holding güvencesinde çalışmak, birçok insanın hayali gibidir. Başvurmak isteyenler www.isbasvurusu.com.tr sitesinden başvurularını tamamlayabilirler. 

 

Enerjisa Adres: Başkent PlazaEhlibeyt Mahallesi Ceyhu Atuf Kansu Caddesi No:106 PK:06520 Balgat / ÇANKAYA / ANKARA

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber