FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 29 Şubat 2016, Pazartesi 14:53 tarihinde eklendi. 669 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Juno Spa ve Türk Hamamı Dizaynı

Spa ve sauna merkezlerinde veya hamamlarda öncelikle hijyen, estetik ve kullanışlılık düşünülerek üretim yapılmalıdır. Ayrıca bu tarz merkezlerin projelendirilmesinde, ürünlerinin üretiminde veya tasarımlarında profesyonel firmalardan destek alınmalıdır. Bu firmaların başında ise Juno gelir.
Juno Spa ve Türk Hamamı Dizaynı Şifalı sularla birlikte yapılan bakıma spa denmektedir. Bu sektör Türkiye'de yeni yeni gelişmektedir. Ancak kısa süre içerisinde hem ülkemizdeki hem de dünyadaki birçok otel, resort veya tesiste spa salonları bulunmaktadır. Bu salonlara oluşan yoğun ilginin sebebi ise insanların günlük hayattaki stresten, yoğunluktan ve sorunlardan uzaklaşmak için yeni arayışlar içerisinde olmalarıdır. Bu arayışlara en güzel karşılığı ise spa uygulamarı verir. Özellikle spa merkezlerinde atmosfer çok önemlidir. İçerideki sakinlik ve dinginlik veren dekor, hoş kokular hatta müzik sistemi; orada bulunan kişiyi tamamen dış dünyadan ayırır ve bambaşka bir etki altına alır. 

 

 

 

Spa merkezlerinde, su ile adeta bir iyileşme sağlanır. Suyun; sıcak, soğuk veya farklı biçimlerde kullanımı ile insanların üzerinde maksimum etki yaratılması sağlanır. İnsanların bünyelerinde meydana gelen rahatlama ve dinlenme de bir terapi etkisi yaratıyor. Ayrıca yalnızca spa adı altında değil, suyun insan psikolojisi ve fizyolojisinde de büyük olumlu etkileri mevcuttur. Bu nedenle TürkHamamları'nda veya saunalarda da aynı etkiler görülebilmektedir. Ancak önemli olan, bu tür hizmet sunan merkezlerin, hem görsel, hem hijyenik hem de psikolojik açıdan amacına uygun şekilde dizayn edilmesidir. Bu hizmeti uzun süre ve profesyonel olarak sunmak isteyen kişiler, spa merkezleri, hamamlar, saunalar için çeşitli tasarım veya danışmanlık firmalarına başvurmalıdırlar. 

 

 

 

JUNO TASARIM VE ÜRETİM HİZMETLERİ 

 


 

Spa danışmanlık olarak da hizmet sunan Juno Design & Manufacture, spa merkezlerinde, hamamlarda veya Türk Hamamı olarak tabir edilen tarihi mekanlarda, sauna merkezlerinde, masaj odalarında ve bu tarz birçok mekanda çeşitli danışmanlık, proje veya tasarım hizmeti sunmaktadırlar. Juno, bu tüz merkezlerin yapım aşamasının öncesinde, sonrasında veya yapım aşaması sırasında; tasarım ve şantiye alanlarında danışmanlık yapabilir, teknik personel eğitimi verebilir, proje çizimi ve detaylandırılmasını üstlenebilir, maliyet analizini sunabilir, tüm ünitelerin üretimini sağlayabilir, spa & wellness konsepti geliştirebilir, strateji ve hedefleri belirleyip onlara uygun malzemeler seçebilir, ayrıca projenin tüm detaylarını üç boyutlu olarak görselleştirerek hiçbir ayrıntının atlanmamasını sağlayabilir. Açıkçası, bu tür bir merkez için tüm aşamalar Juno Desing & Manufacture tarafından yapılabilir. Her çalışmasını uzman kadrosu, mühendisleri, mimasları, tasarımcıları ve zanaatkarları tarafından yaptıran Juno, spa uygulamaları için bulunmaz bir fırsat gibidir. 

 

 

 

Siz de bu tarz bir merkez yaptırmayı düşünüyorsanız, Juno'nun profesyonel hizmetlerinden faydalanabilir ve her alandaki çalışmasının kalitesine şahit olabilirsiniz. 

 

 

 

İletişim: 0212 555 11 00 / 0212 486 0 666

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber