FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 02 Mart 2016, Çarşamba 11:28 tarihinde eklendi. 479 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

05X MUADİL TONER

Muadil toner, orijinal toner veya toner dolumu hizmeti almak için www.tonersepeti.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.
05X MUADİL TONER her daim baskı çıktılarına fazlaca ihtiyaç duyulmaktadır. Bu baskı alıcı cihazların ise en önemli parçasıdır tonerler. Orijinal yerine bire bir aynı denklikte olan ve kaliteli muadil seçerek sadece %5 verim düşüklüğü ile maliyetli bir şekilde elde edersiniz. Firmamız bünyesinde bulunan 05X Muadil Toner orijinali ile aynı özellikte olup üstün kalite ve verim güvencesi bulunmaktadır. 


Firmamızda bulunan muadil ürünler ithal olduğu için yüksek birinci sınıf kaliteli malzeme ve tecrübeli işçilikle üretilmiş olduğundan dolayı kesinlikle yazıcınıza ve fotokopi makinenize zarar vermez. Artı tonerin içinde bulunan karbon tozu da birinci sınıf kalitede olduğu için net, pürüzsüz ve tam baskı elde edersiniz. 505x muadil toner ürünü havalı poşetlerle depolanıp yollandığı için bu tozlar zarar görmeden elinize ulaşıp rahatlıkla cihazınızda kullanabilirsiniz.


Orijinalle eş değer kalitedeki ürünlerimiz fabrika hatalarına karşı garantili olup ulaşım ve değişim hızı oldukça iyidir. Tek kullanımlık olmayıp doluma uygun çeşitlilik gösteren 05x Toner sayfalar boyunca baskı garantisi veren orijinali ile aynı olup siyah renktedir. Orijinaline göre yarı fiyatına firmamızda bulacağınız bu muadil toner ile sadece %5 gibi küçük bir oranla baskı alma veriminiz düşebilir. Dolumlar olanlardan farklı olarak sıfır ürün niteliğini taşıyan tonerler kapalı poşetlerde sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmektedir.
 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber