FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 02 Mart 2016, Çarşamba 15:38 tarihinde eklendi. 461 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dünyanın Dört Bir Yanındaki Elektronik Spor Gelişmelerine Oyuncu Portal'dan Ulaşın

Oyuncu Portal'ın sunduğu hizmet sayesinde oyun severler, her türlü bilgiyi ve hizmeti istedikleri şekilde alabilirler.
Dünyanın Dört Bir Yanındaki Elektronik Spor Gelişmelerine Oyuncu Portal'dan Ulaşın Günden güne global çapta daha büyük önem kazanan profesyonel elektronik sporlar ve bu alanda gerçekleşen sporculuk aktiviteleri, halen ülkemizdeki çoğu lider oyun haberi sitesi içerisinde gereken önemi görmediğinden bu alandaki potansiyel gelişime de destek verilememesine neden olmakta. Bu alanda çalışmalarına başladığı ilk günden bu yana olumlu geri dönüşler alan ve oyun veya üzerinde gerçekleştirildiği platform fark etmeksizin tüm E-Spor aktivitelerini yakından takip ederek haber ve sonuçlarını içeriğinde paylaşan Oyuncu Portal, ziyaretçilerinin beğenisini kazanmayı sürdürmekte.  

 

Bu alandaki aktiviteleri yakından takip eden editörlerin detaylı ve açıklayıcı sunumları sayesinde gerek kişinin hali hazırda kullanmakta olduğu gerekse de adını dahi duymadığı yapımlarda ilgi çekici ve meraklandırıcı bir hava oluşturabilen Oyuncu Portal editörleri, bilgisayar ve konsol oyunlarının hali hazırda bu denli yüksek boyutlu organizasyonlar içerisinde yer aldığından haberi dahi olmayan kişilerin de dikkatini üzerinde toplamayı başarmaktalar. Dota 2, League of Legends, Smite Online, Counter Strike Global Offensive ve daha pek çok oyunun güncel spor aktivitelerine ulaşılabilinecek adres içerisinde bunların yanı sıra oyun dünyasından haberler, yeni yapımların ilk incelemeleri, stüdyolardan açıklamalar ve teknolojik gelişmeler hakkındaki makalelere de rastlamak mümkün.

 

Sizler de daha fazla vakit kaybetmeden bir an önce bu nitelikli adresi ziyaret ederek oyunlar konusundaki bilgilerinizi arttırabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber