FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 04 Mart 2016, Cuma 09:12 tarihinde eklendi. 552 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

EV SSL ile E-Ticaret Dönüşümlerinizi Artırın!

İnternet alışverişlerinde üst düzey güvenlik sağlamak amacıyla SSL kullanılmalıdır.
EV SSL ile E-Ticaret Dönüşümlerinizi Artırın! SSL var, EV SSL var.. Online ziyaretçilerinize üst düzey güvenlik ortamı sağlamak ve güvenilirliğinizi kanıtlamak istiyorsanız tercihiniz EV SSL olmalı. Yok, sadece yasal yükümlülük yerine gelsin, standart bir ssl sertifikası yeter diyorsanız siz bilirsiniz.. EV SSL ile dönüşümlerinizi kat kat artırabileceğinizi bliyor muydunuz?

 

Hepsiburada, Gold, N11 gibi Türkiye’nin önde gelen eticaret siteleri EV SSL kullanıyor. Sizce neden? Çünkü, EV SSL sadece faaliyeti resmi evraklarla doğrulanmış kurumlara verilen bir güvenlik sertifikasıdır. Siteye girildiğinde tarayıcının adres barının yeşil olmasını sağlar ve üzerinde kurum ünvanı bulunur. Böylece siteye giren ziyaretçiler güvenli bir sitede olduklarını bilerek alışverişe devam ederler. Böylece hem güvenilirliğinizi göstermiş olursunuz, hem de dönüşümlerinizi artırırsınız. Türkiye’de eticaret hacmi artsa da, bir çok eticaret sitesinde ssl sertifikası kullanılmadığını görüyoruz. Özellikle yeni girişimciler tarafından önemsenmeyen ssl sertifikaları sebebiyle kredi kartı mağduriyetleri yaşanmakta ve bu durum e ticaret sektörü için istenmeyen sonuçlar doğurmaktadır.

 

E-Ticaret ssl sertifikası kullanarak ticari sırlarınızın ve müşterilerinize ait özel bilgilerin kriptolanarak güvenli bir şekilde aktarılmasını sağlarsınız. Böylece kötü niyetli kişiler sizin siteniz üzerinden müşterilerinize ait bilgilere erişemezler. Piyasada doğrulama yöntemine göre EV (extended validated), OV (organization validation) ve DV (domain validation) SSL sertifikaları bulunmaktadır. Bu ssl sertifikalarından EV ve OV SSL sadece varlığı resmi kurumlarca doğrulanmış organizasyonlarca kullanılabilmektedir. DV ssl ise sertifikanın kullanılacağı alan adının doğrulanmasıyla tüm web sitelerinde kullanılmaktadır.

 

SSL Net, dünyanın en prestijli dijital güvenlik sertifikalarını en uygun fiyat, 7/24 destek ve online ssl yönetimi avantajıyla sağlamaktadır. Symantec, Geotrust, Comodo, Rapidssl, Thawte gibi global sertifikasyon kuruluşlarıyla tam entegre çalışan otomasyon sistemiyle, sertika talepleriniz anında sertifika otoritesine iletilmektedir. Bu sayede, satın aldığınız ssl sertifikaları neredeyse anında aktif olmaktadır. SSLNet’in sağladığı tüm ssl sertifikaları, yeniden oluşturma sigortası, yüksek teminat bedeli ve ücretsiz kurulum avantajıyla kullanıcılara sunulmaktadır. Hangi ssl sertifikasının ihtiyacınıza uygun olduğuna karar veremiyorsanız, SSL Net ile iletişime geçerek uzman desteği alabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber