FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 07 Mart 2016, Pazartesi 09:12 tarihinde eklendi. 557 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tesettür Kıyafetlerin Ayakkabılarla Uyumu

Zenruba Tesettür giyim markasının eşsiz modellerine ve fiyatlarına şahit olmak için siteyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. www.zenruba.com
Tesettür Kıyafetlerin Ayakkabılarla Uyumu Tesettür giyim bir bütün olarak görülmelidir. Bu nedenle Tesettür kıyafetlerkadar tesettür ayakkabı modelleri de dikkatle seçilmelidir. Bilindiği üzere tesettür giyimin belirli şartları bulunur ve tesettüre karar veren bayanların bu şartlara mutlak suretle uyması gerekir. Bunlardan ilki tesettürün kesinlikle kişinin mahrem yerlerini örtmesidir.

 

Dini açıdan kadının elleri ve yüzü dışında kalan tüm bölgeleri mahrem olarak kabul edilir ve örtünmesi gerekir. Bu nedenle tesettür kıyafetlerin ayakkabılarla uyumu sağlanırken aynı zamanda tesettür ayakkabının dini açıdan da uygun olmasına dikkat edilmelidir. Tesettür ayakkabının kapalı olması ve çok yüksek topuklarının bulunmaması ilk etapta dikkat edilmesi gereken ilk detaylardır. Yine kıyafetin tarzı ile ayakkabının tarzı mutlaka uymalıdır. Yani spor tesettür modelleritercih ediliyorsa ayakkabı da spor tesettür ayakkabı modelleri arasından seçilmelidir. Yine renk uyumu da mutlaka dikkat edilmesi gerekenler arasında yer almaktadır.

 

Renkler tona ton seçilebileceği gibi aynı zamanda kontrast renkler arasından da seçilebilir. Örneğin beyaz Tesettür Elbisemodelinin altına siyah ayakkabı son derece şık bir görüntünün oluşmasını sağlayacağı gibi beyazın altına beyaz giyilerek te göze uyumlu görünen bir kombin oluşturulması mümkündür. Burada önemli olan ayakkabının tesettür ayakkabı modelleri arasından seçilmesi, kıyafetin tarzı ile aynı stile sahip olması ve renk uyumunun sağlanmasıdır. Bu 3 kritere bağlı kalınarak seçilecek olan ayakkabılar oldukça etkileyici görünümlerin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber