FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 17 Mart 2016, Perşembe 10:25 tarihinde eklendi. 449 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Güzellik sektöründe liposuction uygulamaları

Kadınlara güzellik alanında birçok farklı hizmet sunulmaktadır. Bu hizmetlerin arasında ise en çok kilo verme ve istenilen vücuda kavuşma hayallerini gerçeğe dönüştüren firmalar yer almaktadır.
Güzellik sektöründe liposuction uygulamaları


Özellikle genetik olarak farklı vücut yapılarına sahip olan kadınlar, diyet, spor ve benzeri aşamaların ardından yine de istedikleri sonuçları tam olarak alamayabiliyorlar. Bu nedenle pes etme yolunda ilerleyen kadınlara teknolojik gelişmelerin en etkili yöntemlerinden bir tanesi yardım ediyor. Liposuction uygulamaları, profesyonel doktorlar tarafından uygulandığında maksimum sonuçla karşılaşmak mümkün oluyor.

LİPOSUCTİON AMELİYATI  NEDİR?

Liposuction ameliyatı sayesinde insanların vücutlarının belirli bölgelerinde birikmiş yağlar alınabilmekte ve orantısız ve biçimsiz vücut görüntüsünden de uzaklaşılmaktadır. Yalnızca kilo vermek amacıyla değil, vücudun istenilen şekle kavuşmacı amacıyla da belirli bir bölgeden yağ alındıktan sonra farklı bir bölgeye enjekte edilebilir. Buna da lipofilling yani yağ doldurma denmektedir.

Liposuction, halk arasında yağaldırma, yağ emme gibi kelime gruplarıyla bilinmektedir. Bazen kilolu olmadığı halde vücutlarının belirli bir kısmında fazla yağ birikmesi oluşan kadınlar, bu tür bir uygulama sayesinde istedikleri şekle kısa sürede ve basitçe ulaşabilirler. Ancak bu işlemin basit olması için uzman bir doktor tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ameliyat kategorisinde yer alan bu işlemi, ismi bilinmeyen ve ucuza yaptığı iddiasıyla hijyenik olmayan ortamlarda gerçekleştiren kişi ve kuruluşlardan kesinlikle kaçınmak gerekir.

Operatör doktorlar tarafından kaliteli kliniklerde uygulanan liposuction, yalnızca kilo vermek için değil; selülit için veya sarkan etler için de kullanılabilmektedir. Bu tür bir işlemi profesyonelce gerçekleştiren Nazmi Bayçın yönetimindeki Avrupa Liposuction ise Etiler’de hastalarına en güzel hizmeti sunmaya ve onlara mutlu bir hayat vermeye devam etmektedir. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER : nazmi bayçın
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber