FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 21 Mart 2016, Pazartesi 11:07 tarihinde eklendi. 502 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Canon CRG 725 Muadil Toneri

Printerlar için iyi seçilmiş bir toner, hem makinenin kullanım süresini uzatır hem de baskı kapasitesinin daha fazla olmasını sağlar. Bu nedenle muadil toner seçiminde de tasarruflu modellere gidilmelidir.
Canon CRG 725 Muadil Toneri Kullanıcı dostu olan Canon CRG 725 Muadil Toneri, sizleri eşi ve benzeri olmayan bir tasarruf harekâtı ile karşılıyor. Kullanıma girdiği ilk andan itibari ile anlaşılan bu tasarruf CRG 725’i rakipsiz bırakıyordu. Ürünün prensipleri arasında müşteri memnuniyeti baş saflarda olduğu için teknik servis garantisi %100 güvenilir bir kaynak oluyordu. Maksimum 2.100 basıma sahip olan Canon CRG 725 aynı zamanda salgıladığı toner sayesinde özverili çalışmalarınıza ortak oluyordu. Sahip olduğunuz finansal duruma artı değer vermeyi hedefleyen tonerimiz, dolum esnasında sizlere sağladığı kolaylık sayesinde bir üst rütbeye çıkmayı da hak etmiştir. CRG 725 adı ile kalitesine uyum sağlayan parça dayanıklılığı ile düşmelerde oluşan darbelere karşı yüzdelik bir oranla arttırılmıştır. Bu sebebiyetle temin ettiğiniz Canon CRG 725 Muadil Toneriniz hem sağlıklı bir tanka hem uzun ömürlü tasarruflu bir basıma sahip olacaktır.


Canon CRG 725


CRG 725 gün geçtikçe zedelenen parçaları baz alarak yeni üretimlerini sürekli reforma uğratmıştır. Basım sırasında bant uzunluğu sırasında çipli olmasına rağmen toneri rahatlıkla değiştirilebilir. Canon CRG 725 Muadil Toneri geriye kalan tüm işleri yaparken siz onu eşi benzeri olmayan performansıyla büyülenmeye devam edebilirsiniz. Ta ki o sizi harika kapasitesi ile uyandırana dek. Canon CRG 725 renk kalitesi ile birçok rakibine göre solgunluk düzeyinin en az safasına ulaşmıştır. Satış envanteri en çok tutulan ilk ürünler kategorisindedir. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber