FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 23 Mart 2016, Çarşamba 09:58 tarihinde eklendi. 745 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beylikdüzü ve Esenyurt İstanbul Konut Projeleri’nin Başını Çekiyor

İstanbul'da sürekli olarak yeni konut projeleri oluşturulmaktadır. Son zamanlarda İstanbul'da konut projeleri ile gündeme gelen en önemli projeler arasında ise Beylikdüzü konut projeleri ve Esenyurt konut projeleri gelmektedir.
Beylikdüzü ve Esenyurt İstanbul Konut Projeleri’nin Başını Çekiyor

Son zamanların en çabuk gelişmekte olan ilçelerinden Beylikdüzü'nde konut fiyatları hızla artmaya devam ediyor. Uzmanlar, konuyla ilgili olarak Beylikdüzü konut projeleri arasından yatırım yapanların 1 sene içerisinde yüzde 30 oranında prim kazandığını belirtiyor. Metropol'ün hızlı ve planlı olarak gelişmekte olan bölgelerinden olan Beylikdüzü ilçesinde her geçen gün yeni bir proje çalışmalarına başlanıyor. Son 4 sene içerisinde ilçede çok sayıda proje gerçekleştirildi.

 

Konut ve daire almadan önce dikkat edilmesi gereken hususlarından başında fiyat aralığı geliyor. Fiyattaki uygunluğa göre alım oranı da ters orantılı olarak artıyor. 39 ilçeye ev sahipliği yapan İstanbul konut projeleri arasında diğer illere oranla açık ara önde gidiyor. Beylikdüzü'nde konut projelerin ardından yatırımcılarına en çok kazandıran bir diğer ilçe ise Esenyurt oldu.

 

 

Ancak Esenyurt geçtiğimiz günlerde farklı konular ile gündeme geldi. Esenyurt konut projeleri arasında teslim edilmeyen evlerle ilgili gerçekleştirilen en büyük soruşturma tamamlandı. Ancak markalı ev denildiğinde ilk akıllara geren ilçeler arasında Esenyurt ilk sırayı rakiplerine bırakmıyor. Hatta uzmanlar yaptıkları açıklamalarda 5 yıl gibi bir süre içerisinde Esenyurt ilçesinde projelerin değerinin çok daha fazla artacağını dile getiriyor.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber