FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 25 Mart 2016, Cuma 12:04 tarihinde eklendi. 470 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tüsiav Verimlilik Platformu Verimlilik Ödülleri Sahiplerini Buldu

TÜSİAV Verimlilik Platformu'nun ödül gecesinde birbirinden anlamlı mesajlar verildi.
Tüsiav Verimlilik Platformu Verimlilik Ödülleri Sahiplerini Buldu

Holiday Inn Otel'de gerçekleştirilen geceye, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Avukat Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erkan İbiş, ATO Eski Başkanı ve Ankara Eski Milletvekili Sinan Aygün, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ak Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı, Verimlilik Genel Müdürü Anıl Yılmaz, İÇGİAF Başkanı Fatma Semiz, TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Türker Naslı, GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu Fenerbahçeli işadamları derneği başkanı İlker Arabacıoğlu, Ankara Galatasaraylı yönetici ve işadamları derneği başkanı Özgür Savaş Özdoğru, AGEM Başkanı Erkan Aslan, TÜKAL Başkanı Füsun Şener, EMSİAD Başkanı Şeref Demircioğlu, YATSİAD Başkanı Yıldıray Yoldar, SAGİYAD Başkanı Veli Şahin, Vergi Müfettişleri Vakfı başkanı Aykut Güleç, ASİAD Başkanı Eda Ersoy, HASVAK Başkanı Engin Öztürk, İÇASİFED başkanı Mehmet Akyürek, Akyurt Sanayici ve İşadamları derneği başkanı Ali Tekin Çelik, Ankara Kulübü derneği başkanı Dr. Metin Özarslan, ile beraber birçok iş adamı, basın mensubu ve davetlilerden oluşan geniş bir katılım oldu.

 

Türk Bayrakları ile donatılmış olan salona katılımcıların giriş yapmalarının ardından, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile törene başlandı. Geçtiğimiz hafta sonu Ankara'da gerçekleşen menfur saldırı tüm konuşmacılar tarafından kınandı. İlk olarak söz alan TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu Tamay ve TÜSİAV Başkanı Velisarıtoprak'ın konuşmalarının ardından ödül törenine geçildi.


Gecede En Verimli Üniversite ödülü Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erkan İbiş’e, En Verimli Belediye Başkanı Ödülü Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a, En Verimli Oda Başkanı ödülü ASO Başkanı Nurettin Özdebir’e, En Verimli Turizimci ödülü TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy’a, En Verimli İş Adamı ödülü Marka Kurumsal Değerleme - Bülent Hasılcıo’ya, En Verimli İş Kadını ödülü HHB Fuar Organizasyon Şule Dayangaç’a, En Verimli Genç İş Adamı ödülü Bülbüloğlu Şirketler Grubu - Berker Bülbüloğlu’na, En Verimli Reklam Ajansı ödülü Grafikir Ajans - Bora Çınar’a, En Verimli Eğitimci ödülü Nesibe Aydın Eğitim Kurumları - Nesibe Aydın’a, En Verimli STK Gönüllüsü ödülü Ortaç Boya - Sefa Çol’e, En Verimli İşletme ödülü Göral Otomotiv - Nezih Allıoğlu’na ve En Verimli İşçi ödülü ise Sera Şirketler Grubundan kaynak işçisi Seyhan Tütüncü’ye verildi.


Ayrıca Emekli Albay Muzaffer Taytak ve Ressam- Yazar Zeynep Yazıcı ise ‘’Veli SARITOPRAK Özel Ödülüne’’ layık görülen isimler oldular.

 

Medya alanında ise;


En Verimli Genel Yayın Yönetmeni Zafer Gazetesi - Umut Karakulah, En Verimli Magazin Dergisi Mag Dergi - Beril Çavuşoğlu, En Verimli Yazı işleri Müdürü Milliyet Gazetesi - Ömür Ünver, En Verimli İş Dünyası Dergisi Boss Life - Anıl Taşdemir, En Verimli İnternet
 Haber Sitesi Haberankara.com - Volkan Memduh Gültekin, En Verimli Ankara Temsilcisi Habertürk Gazetesi - Bülent Aydemir ve En Verimli Bölgesel Gazete - Anadolu Gazetesi İbrahim Gökdemir ödüle layık görülen isimler oldular.

Ayrıca bu güzel gecenin Sponsorları da birer plaketle ödüllendirildiler.

 

Rıfat ŞAHİN - Şahinler Grup – Murat Güleç- Güleç Demir – Tolga Özek Businessankara.com – Altan Palabıyıkoğlu Transnet Kurye – İbrahim Doğan QZENS İnterior Design & Furniture – Alper Kendirli Sak Organizasyon

 

TÜSİAV Verimlilik Platformu üyeleri konuklar ile tek tek ilgilenirken, gecenin sonunda toplu aile fotoğrafı çektirdiler.

 

 

TÜSİAV Verimlilik Platformu Başkanı Kutlu Tamay ise, "Amacımız en iyiye değil, gösterdiği performansa, sivil topluma olan ilgisine, iş becerisine göre en verimli isimleri seçmekti ve bu isimleri seçtik. Bundan sonraki yıllarda çıtamızı daha da yükseğe taşıyıp, ulusal alanda değerlendirmeler yapmaya gayret göstereceğiz. Bu tip organizasyonlar Ankara’nın marka değerine katkı sağlayacağına ve iş dünyasında tatlı bir rekabet yaratacağına inanıyorum" diye konuştu.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber