FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 29 Mart 2016, Salı 10:50 tarihinde eklendi. 875 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul Matbaacılığında Parlayan İsim

İstanbul'da kaliteli bir matbaa olarak hizmet veren Elma Matbaa, birçok ürün ve hizmet için çalışmalarını etkin bir şekilde devam ettirmektedir.
İstanbul Matbaacılığında Parlayan İsim Matbaacılık sektörü, her ne kadar bu topraklara Avrupa'dan daha sonra gelmiş olsa da kısa sürede benimsenmiş ve geliştirilmiştir. Bu sektör sayesinde öncelikle önemli belgelerin basım ve dağıtıı gerçekleştirilmiş, ardından da kitapların, dergilerin, çeşitli malzemelerin basımında kullanılmıştır. Özellikle nostaljiyi yansıtması açısından da devam eden ve internet çağında ayakta durmaya çalışan bu sektör; önemli hizmetler sunarak insan hayatına fayda sağlamaya devam eder. Özellikle promosyon ürünleri alanında büyük işler başaran matbaacılar, firmalar için özel ajandalar, bloknotlar, takvimler, kutu veya klasörler hatta farklı reklam ürünlerini de üretebilirler. Böylelikle reklam dünyasının da en önemli yapı taşlarından biri olurlar. 

 

İstanbul'da Matbaacılık

 

İstanbul, tarihi dokusu ve birçok önemli olaya tanıdıklık etmesinden dolayı ülke genelinde büyük bir öneme sahiptir. Özellikle birçok yeniliğin ilk olarak İstanbul'da uygulanması hatta birçok sektörün bu şehirde gelişmesi; matbaacılık alanında da başarılı adımlar atılmasını sağlamıştır. Reklam açısından da en büyük pazar İstanbul'dadır. Bu nedenle bazı matbaa kuruluşları, hem reklam hem de diğer sektörler için gereken çalışmalarını yapmakta ve bu güzel sektörü bir gelenek olarak da devam ettirmektedir. 

 

İstanbul Topkapı'da matbaa olarak görev yapan Elma Matbaa, bu işin bazı püf noktalarını belirtmiştir. Öncelikle yalnızca bir basım aracı olarak görülmemesi gereken aynı zamanda da tarih kokan bu mesleğin öneminden bahsedilmiştir. Firmaların başka yollarla çok daha yüksek maliyetlere gerçekleştirecekleri bu tür promosyon reklamları için en mantıklı adresin matbaalar olduğunu belirten Elma Matbaa, her türlü takvim, ajanda, reklam ürünü, bloknot ve daha nice ürün için çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Böylesine büyük bir pazara sahip şehirde bu tür sektörlerin sürekli olarak ilerlemesinden yararlanarak işini itinalı bir şekilde gerçekleştiren bu firma, İstanbul'da ve Türkiye'de önemli referanslara sahiptir. Havaş, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Turkish Airlines veya Ziraat Sigorta gibi önemli isimlerle çalışmıştır. 

 

Siz de İstanbul'da işini iyi yapan bir matbaa ile çalışmak istiyorsanız; 

Tel: 0212 567 30 67 

Web: http://elmamatbaa.com/

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber