FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 06 Nisan 2016, Çarşamba 11:55 tarihinde eklendi. 833 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kargo Sektörünün Güçlü İsmi Sitesini Yeniledi

Nakliye sektöründe büyüyen isim NakliyemKolay, web sitesini yeniledi. Çalışmaları hakkında açıklayıcı bilgilendirmeler ve firma hakkında detaylı bilgilere bu web sitesi üzerinden ulaşmak mümkündür.
Kargo Sektörünün Güçlü İsmi Sitesini Yeniledi Kargo veya nakliye alanında hizmet veren pek çok firma mevcuttur. Ancak Nakliyem Kolay, kalitesi, hızı ve uygun fiyatları ile piyasadaki pek çok firmayı geride bırakmaktadır. DNR Lojistik gibi büyük bir firmanın himayesinde göreve başlayan nakliyemkolay.com binlerce üyeye sahiptir ve bu sayede müşteri kalitesini sürekli üst seviyede tutmayı ve itinalı çalışma anlayışını hedef belirlemişlerdir. Bazı dönemlerde yaptığı toptancılık anlaşmaları sayesinde; denizyolu ve havayolunda düşük maliyetli çalışmalar gerçekleştirebilir. Bunların yanında teknolojik gelişmelerin etkin bir şekilde kullanımı sayesinde gelişmiş bir takip sistemine sahip olan firma, nakliye alanına farklı bi boyut getirmiştir. 

İtlahat ve ihracat yapan firmalara nakliye desteği sağlayan bu firma, web sitesini de kendi kalitesine uygun bir şekilde yeniden düzenledi. Denizyolu, karayolu, demiryolu ve havayolu olarak tüm hizmetleri ayrı ayrı ve detaylı bir şekilde sunan NakliyemKolay, her türlü sorunun cevaplanması ve sorunların çözülmesi için de bir destek hattı bulunduruyor. Yaptıkları işe değer veren ve web sitesinde de bu kaliteyi yansıtan firma; piyasadaki pek çok önemli yurt dışı nakliye işlemlerinde de ön plana çıkmaktadır. 

Özellikle kobiler için büyük kolaylık sağlayan bu firma, birçok kobi şirketinin yüklemelerini bünyesinde birleştirerek daha düşük bir maliyet ve daha güvenli bir taşımacılık sağlamaktadır. Üstün teknolojinin kullanıldığını vurgulayan NakliyemKolay.com yöneticileri; bu sayede güvenlik, takip, ulaşım ve bilgilendirme gibi pek çok aşamada sonuca kolaylıkla ulaşabildiklerini belirtmişlerdir. 

Ücretsiz Nakliye Teklifi Alma 

Firma, web sitesinde, nakliyeci veya mal sahipleri için özel bir bölüm de oluşturmuştur. Bu site aracılığıyla nakliye yapılacak malzemeler, ürünler veya sunulacak hizmet ile ilgili fiyat teklifi alınabilmektedir. Böylece insanların fikir sahibi olmasını sağlayan firma, kendi fiyatlarına güvenmesi açısından da bu hizmetin verilmesini uygun görmüştür. Piyasada büyük bir başarıya imza atan ve giderek gelişim gösteren nakliyemkolay.com, özellikle ithalat ve ihracat yapan şirketler için büyük bir avantaj oluşturmaktadır. 

Firmanın yenilenmiş web sitesine ulaşmak için;

NakliyemKolay  -  www.nakliyemkolay.com 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber