FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 17 Nisan 2016, Pazar 16:32 tarihinde eklendi. 487 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Adana'da Otomatik Kapı denince akla Hisar gelir

Hisar, Adana'da otomatik kapı konusunda, hemşehrilerine son teknolojiyle donatılmış, güvenlik açısından emniyetli; hava koşullarına dayanıklı fotoselli otomatik kapıları gururla sunar..
Adana'da Otomatik Kapı denince akla Hisar gelir Çocukluğumuzda sadece  bilimkurgu filmlerinde gördüğümüz otomatik kapılar şehirlerin büyükşehir olmasıyla birlikte kalabalıklaşması ve son 20 yılda alışveriş merkezi  ( AVM ) diye bir alanın açılmış olmasıyla birlikte gündelik hayatımızın olmazsa olmazları arasına girdi.

Sadece AVM'ler değil, yoğun ziyaretçi trafiği olan oteller, iş merkezleri, plazalar, hastaneler .. derken artık restaurantlar cafelerin, pastanelerin çoğunda otomatik kapı tercih ediliyor. Bunda da hem zamandan tasarruf sağlaması ve güvenlik açısından kartlı, şifreli yada avuçiçi okumasıyla avantajlı olmasının yanısıra; rüzgar, soğuk-sıcak, yağış-nem gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olması ve hatta hastanelerde tercih edilmesinin en büyük sebebi olan mikrop-bakteri ile teması en düşük düzeyde tutmasının da payı büyük.

Otomatik kapı Adana dendiğinde ilk akla gelen firma olarak Hisar otomatik kapı, uzun yıllardır sektöre sadece otomatik kapı alanında değil; endüstriyel kapı, otomatik bahçe kapısı, alüminyum kepenk, çelik galvaniz kepenk, kollu bariyer ve sundurma ürünleriyle de hizmet vermektedir.

Sözün kısası Hisar Otomatik Kapı;  işini ciddiye alan, profesyonel bir yaklaşım sunan  ve Adana'da otomatik kapı markası olarak isim yapmış yegâne firmalarından birisi olarak;  otomatik kapı ihtiyacınızda size bir tık uzaklığında... 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber