FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 19 Nisan 2016, Salı 15:44 tarihinde eklendi. 588 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kadının izi deyince markandmiss.com

Biliyoruz, etrafta online alışveriş konusunda biz kadınlara yönelik pek çok web sitesi var ancak , www.markandmiss.com, "Kadının izi "sloganıyla ve kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmasıyla gönüllerimizi fethedeceğe benziyor...
Kadının izi deyince markandmiss.com

 Klasik online alışveriş sitelerinden farklı olarak, tasarımı son derece sade ve içaçıcı renklere bezenmiş olan markandmiss.com kozmetik dalında en ünlü ve kaliteli markaların eski/yeni tüm ürünlerini siz hanımların beğenisine sunuyor. Sitede haftanın fırsatı isimli bölümde o haftaya ait indirimde olan ürünler yer alırken; kampanyalar kısmında açılışa yönelik olarak hazırlanmış ve kaliteli markaların göz kalemi,ruj, fondöten ve rimeli gibi makyaj malzemelerinden oluşturulmuş bir paket sizi bekliyor.

Hemen kargolama seçeneği olan ürünleri ayrı bir kategori ile gösteren sitede; haftanın fırsatlarına şöyle bir göz attığımızda;  parfüm deyince akla ilk gelenlerden Thierry Mugler'in muhteşem Angel'ının fiyatının oldukça hesaplı olduğunu gördük... Site içerisinde trend markaların listelendiği bölümde, en fazla satışı yapılan ürünler yeralıyor. Yine indirimdekiler ve en son eklenen ürünler de aynı bölümde satışa sunulmuş.

Sitede ayrıca bebek kategorisinin de açılmış olması; anneleri mutlu edecektir diye düşünüyoruz. Bu kategori altında hem kendisi hem de bebeği için alışveriş etme imkânı bulacak annelerin iş yükü böylelikle azalmış olacak.

Her ne kadar, kadınlar için bir alışveriş sitesi diye bahsetsek de;  "Kadının izi" ni erkeklerin doğal olarak takip edeceğinden olsa gerek erkek bakım ürünleri ve parfümleri, parfüm setleri de sitede yerini bulmuş:)

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber