FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 10 Mayıs 2016, Salı 10:12 tarihinde eklendi. 2933 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÜVENLİ VE HIZLI ALIŞVERİŞ SİSTEMİ

İnternet üzerinden alışveriş yapmanın en kolay yolu Paykasa'dır. Siz de bir Paykasa alın ve aklınızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulun
GÜVENLİ VE HIZLI ALIŞVERİŞ SİSTEMİ

Ön ödemeli sistemle alışveriş yapmaya yarayan karta Paykasa denir. Günümüzde teknoloji sınırsız imkanlar sağlayarak, kredi kartı olmadan da alışveriş yapabileceğimizi kanıtladı. Günümüzün en hızlı ilerleyen sektörü olan internet, hayatı kolaylaştırmak için yenilikler getirmeye devam ediyor ve bizi kendine dahada çok bağlıyor. Özellikle de alışveriş yapmayı sevenler için oluşturulmuş ön ödemeli sistem, büyük bir rahatlık sağlıyor. Beğendiğiniz her şeyi evinizden çıkmadan, internetten bu sistemle satın alabilirsiniz. Dünya bu kartı kullanıyor. Kolaylıklarını ve güzelliklerini tadanlar, vazgeçemiyor. Sizde bu güzelliğin keyfine varın, internette alışveriş yapın, oyun satın alın ve dostlarınızla tavsiye edin.

Ön ödeme yapmış olduğunuz Paykasa kartınız ile nerde olursanız olun, internetin olduğu her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Bu sistemde kimlik bilgileriniz gibi özel bilgiler istenmez ve kimsenin eline geçmediği için dolandırıcılık olmaz. 16 hanelik pin kodu sistemi ile destekleniyor. Online alışveriş dünyasında büyük ölçüde rahatlamayı sağlamıştır. Online yenilikte, akıllı sistem diye buna denir.

 10€

40 TL

20€

78 TL

25€

95 TL

50€

180 TL

100€

350 TL

Tüm Fiyatlar

 

Tek kullanımlık olan Paykasa al ülkemizde genel olarak Euro ve Usd bazından hesaplanır. Bir nevi kontörlü sistem sayılır. Merkezi İngilterededir. Artık Türkiye’de de sıklıkla kullanılmaya başlayan kart sayesinde bütün online alışverişler daha eğlenceli ve güvenli. Aslında buna hesabını bilen kartta diyebiliriz. Çünkü kartta bulunan paraya göre alışveriş yapıyorsun ve limit aşma sıkıntısı yok. Başkasının eline geçme riski yok. Alışveriş işlemi bittikten sonra kart otomatik olarak kendini imha eder. İnternette kredi kartı kullanmaya cesaret edemeyenler için harika bir alışveriş sistemidir. Kullanılmaya başlayınca, alışveriş tutkunlarının vazgeçmeyeceği bir kart olacak. Siteleri gezip, alışveriş yapamayanlar için de çok güzel bir yenilik. Çalınma riski yok, kişisel bilgilere ulaşılıp dolandırılma riski yok. Kadınların strese girdiğinde, keyifle kullanacakları bir kart.

Tavsiye ettiğimiz http://www.paykasaa.com üzerinden alımlarınızı yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber