www.gocukcunerede.com" /> BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME Haberi Martı Haber
FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 15 Mayıs 2016, Pazar 17:00 tarihinde eklendi. 724 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

Size en yakın göçük düzeltme ustaları burada... Otomobilinizde ufak kazalardan kaynaklı hasarlar mı var? Önce bir boyasız onarım ustasına gösterin. Aracınızın orjinalliği bozulmasın hem paranız cebinizde kalsın hem de günlerce aracınızdan ayrı kalmayın. sigorta kasko maliyetlerini düşüren adres www.gocukcunerede.com
BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME NEDEN GÖÇÜKÇÜ ?

Otomobil sektörünün araçların orjinalliğini çok önemsemesi VE sigorta maliyetlerinin artmasıyla boyasız göçük düzeltmeyi avantajlı ve faydalı bir uygulama haline getirmektedir.

Aracın değer kaybını önleyen bu uygulama günümüzde hızla yaygınlaşmaktadır.

Araç sahiplerine zaman ve maddi kazanç sağlayan bu uygulama için sizde göçükcünerede.com dan size en yakın göçük onarım merkezini bulabilirsiniz.

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

Boyasız göçük düzeltme, küçük çaplı hasarların çeşitli ekipmanların yardımı ile düzeltilmesi için yapılan işlemlerdir.

Bu işlemin yapılmasında çeşitli teknikler kullanılır.

Masaj yöntemi adı verilen uygulamada kullanılan çeşitli ekipmanlar aracılığı ile aracın deforme olan kısmı dışarıya doğru itilerek onarılır. Boyasız göçük düzeltmede en çok kullanılan malzemelerden biri de uzun çubuklardır.

Dolu Hasarı Onarımı

Genellikle ilk bahar ve son bahar aylarinda hava sıcaklığının aniden değişmesiyle oluşan dolu yağışının otomobillerin üzerine düşmesi sonucu araç kaportalarında meydana gelen hasarın özel ekipmanlar ve eğitimli teknisyenlerle onarılma işlemidir. Türkiyede gerek sıfır km araçların gerek ikinci el araçların onarımı profesyonel ekip ve ekipmanlarla kasko onarım firmalarıtarafındanda karşınalarak yapılmaktadır.

 

Böylece göcük düzeldikten sonra, deforme olan alan eski haline getirilir. 

PDR (Boyasız göçük onarım) tekniği: 1950 li yıllarda avrupa ve amerikada otomobil fabrikalarında kullanılmaya başlamıştır.

PDR tekniği ülkemizde 1990 lı yıllarda kullanılmaya başlandı.

Fakat asıl uygulamanın daha hızlı yayılması ülkemizde 2010 yılı itibarıyla dolu yağışlarınında sıklıkla olmasıyla yükselişe geçti.

Uygulamanın avantajlarının otomobil sahipleri tarafındanda fark edilmesiyle bu özel teknik artık ülkemizde çok özel bir iş sahasi oluşturmuştur.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber