FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 16 Mayıs 2016, Pazartesi 14:39 tarihinde eklendi. 440 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eşyaların Zarar Görmeden Taşınması

Ankara'da profesyonel ve güvenli bir taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyanlar Protrans ile hem nakliye hem de depolama konusunda istedikleri hizmete ulaşabilirler.
Eşyaların Zarar Görmeden Taşınması

Eşyaların zarar görmeden taşınması ve depolama artık sorun olmaktan çıkıyor. Günümüzde uygulanan yenilikler sayesinde, yeni yöntemler ile eşyalar, zarar görmeden taşınabiliyor. Profesyonel evden eve nakliyat işlemlerinin başarıya ulaşması için gereken unsurlardan bir tanesi de, kullanılan ekipmanın iyi olmasıdır.

 

Profesyonel Eşya Taşımacılığı Nasıl Olmalıdır?

Eşya taşımacılığında, ekip önemli unsurlardan bir tanesidir. Eşyaların farklı teknikler ile taşınması, zarar görmesini engelleyecektir. Ayrıca bazı dar alanlarda, eşyalara zarar vermeden nasıl taşınacağı, ekip tarafından bilinmelidir.

 

Kullanılan araç ve gereçte bu işte önem kazanır. Kırılacak olan eşyaların koruma altına alınması gerekir. Profesyonel evden eve nakliyat işlemlerinde, kullanılan malzemelerden bir tanesi de, korumalı bidonlardır. Bu bidonlar sayesinde, cam ve kırılacak eşyalar koruma altına alınmış olur.

 

Mobilyaların da zarar görmeden taşınması, yine bazı gereçlerin kullanılmasına ve bazı tekniklerin uygulanmasına bağlıdır. Kullanılacak araçlardan bir tanesi de battaniye tarzı koruyucu malzemedir. Bu malzeme sayesinde, eşyaların sivri köşeleri ve kaplamaları, zarar görmemiş olur.

 

Bazı binaların dış koridorları çok dar olabilir. Bu dar koridorlardan eşya taşınması mümkün olmayabilir. Bu durum içinde geliştirilen yeni bir teknik vardır. Asansör sistemi, profesyonel taşımacılıkta yeni uygulanan yöntemlerden bir tanesidir. Bu yöntem pencere kasalarının çıkarılarak, asansör platformunun bu pencerelere sabitlenmesi ile uygulanır. Bu sayede, geniş bir alandan eşyalar, zarar görmeden direkt odanın içerisine alınmış olur.

 

 

Ankara nakliyat firmaları yukarıdaki tüm çalışmalar için kendilerini oldukça geliştirmişler ve depolama hizmeti de sunmaktadırlar.

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber