FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 10 Haziran 2016, Cuma 14:40 tarihinde eklendi. 410 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tesisat Sorunlarınızda: Dizayn Tesisat

Evler için en büyük sıkıntılardan birisi; tadilat gerektiğinde doğru ustaları bulabilmektir.
Tesisat Sorunlarınızda: Dizayn Tesisat Bir evde oluşabilecek en büyük sorunlardan birisi de, tesisat sorunlarıdır. Su tesisatı, lavabo veya tuvalet tıkanıklığı ya da boru patlaması gibi sorunlar, ev halkının kişisel çabalarıyla çözülebilecek sorunlar olmaması nedeniyle, mutlaka profesyonel destek alınması gereken durumlardır.

Doğru Tesisatçıyı Bulmak Neden Çok Zor?

Bu konuda görüşlerini aldığımız Dizayn Tesisat yetkilileri bizlere şu açıklamayı yaptılar;

"Profesyonel olarak bu işi yapan kişileri bulmak çok zor. Birçok insan, çok az bilgisi olduğu halde bu işe girmiş durumda. Herhangi bir teknik test, diploma veya devlet denetimi olmadığı için biraz bu işlerden anladığını düşünen kişilerin her yerde sıhhi tesisatçı açtıklarını görüyoruz. Bundan dolayı da tesisatçı arayan kişiler çevrelerinde hizmet veren bu tür kişilerin tuzağına düşüyorlar. Bunun sonucunda da garantisiz, kötü ve yüksek ücretli hizmet alıp mağdur oluyorlar. Bunun sonucunda bu kötü hizmet veren kişiler yüzünden sektörün geneli zan altında kalıyor ve insanlar tereddütle yaklaşıyor."

Sektörün içinde bulunan bu büyük sorun sebebiyle şikayetlerini dile getiren Dizayn Tesisat yetkilileri, A'dan Z'te profesyonel hizmet verdiklerini müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için gayret gösterdiklerini söyleyerek, İstanbul'un hangi bölgesinde olursa olsun tesisat hizmeti almak isteyenlere destek vermekten büyük memnuniyet duyacaklarını belirttiler.

Tesisatçı ihtiyacı olanlar için web adresleri: www.dizayntesisat.com

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber