FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 13 Haziran 2016, Pazartesi 11:37 tarihinde eklendi. 458 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ankara’da Kaliteli BMW Servisi

Ankara'da hizmet veren Yükseliş Otomotiv, BMW servisi olarak kaliteli hizmetler sunmaktadır.
Ankara’da Kaliteli BMW Servisi

 

 

Türkiye’nin başkenti Ankara’da 2 milyona yakın kayıtlı araç bulunmaktadır. Bu kadar fazla aracın bulunmasından dolayı sürekli olarak farklı servis hizmetlerine de ihtiyaç duyulmaktadır.  Çünkü farklı marka ve modellerdeki pek çok araç, sürekli olarak farklı sorunlar çıkartabilirler. Meydana gelebilecek küçük veya büyük kazalarda, araçların düzenli kontrollerinde, bakım uygulamalarında veya yedek parça değişimlerinde kaliteli şekilde hizmet veren araç servislerine ihtiyaç vardır. Kötü işçilik, var olan herhangi bir sorunun çok daha fazla büyümesine yol açabilir. Hatta zaman zaman orijinal olmayan yedek parçaların takılması araçların kalitesinde ve performansında farklılıklar yaratabilir. Özellikle arabalarına değer veren erkekler, bu tür uygulamalardan özenle kaçınmaktadırlar. Ankara gibi büyük şehirlerde farklı markalardaki arabalar için detaylı bir şekilde hizmet veren servisler yer almaktadır. Bir servisin içerisinde birçok farklı markaya uygulanan işlemlerdense, yalnızca tek bir marka için her türlü işlemin uygulanabileceği kaliteli bir servis çok daha iyi işlem yapmaktadır.

 

Dünyanın en iyi araç üretimi yapan markalarından bir tanesi BMW’dir. BMW sürücüleri araçları için gereken her türlü bakım ve onarım çalışmalarını da kaliteli ve işinde usta insanlara emanet etmek ister. Bu nedenle Ankara’da hizmet veren Yükseliş Otomotiv, Ankara’daki sürücüler için her türlü uygulamayı eksiksiz bir şekilde yapabilmektedir.  Ayrıca BMW servisi Ankara alanında öncü firmalardan bir tanesi olan bu firma, mekanik tamir, arıza tespiti, otomatik şanzıman tamiri, kaporta boya, önleyici bakımlar, periyodik bakımlar, temizlik hizmetleri gibi pek çok bakım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Ankara’daki bmw servisleri arasında ön plana çıkan ve sorunlara en kalıcı çözümler bulurken, yedek parça hizmeti de sağlamakta ve bmw yedek parça ihtiyacı duyanlar için de her türlü hizmeti sağlayabilmektedir.

 

Ankara’da BMW marka aracınızla ilgili servis hizmetleri için bu firma bilgilerinden Yükseliş Otomotiv ile irtibata geçebilirsiniz:

 

Firma: Yükseliş Otomotiv

Web: http://bmwminiservis.com/

Telefon: 0312 278 56 20

GSM: 0505 297 15 47

Adres: Oto Sanayi Sitesi 2560 Sokak No: 4 Şaşmaz / ANKARA

 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber