FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 20 Temmuz 2016, Çarşamba 18:24 tarihinde eklendi. 409 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kıbrıs’ı Bilmeyenler İçin Özel Hizmetler

Kıbrıs'a giden insanlar daha rahat gezmek veya işlerini daha kolay halledebilmek için çoğunlukla araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyarlar.
Kıbrıs’ı Bilmeyenler İçin Özel Hizmetler

Birçok yerli ve yabancı turist yaz aylarında Kıbrıs gibi güzel bir ülkede tatil yapmak ister. Büyük bir adan Kıbrıs, 4 tarafı denizle çevrili ve eşsiz tatil hizmetleri sunan kara parçası olarak da adlandırılabilir. Özellikle turistlerin ve öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bu ülkede birbirinden güzel hizmetlerin bulunması da muhtemeldir. Bu hizmetler arasında tatil mekanlarında konaklama, eğlence merkezleri, birbirinden farklı aktivitelere imza atan beachler ve daha pek çok örnek verilebilir. Bunların yanında bu şehri bilmeyen veya bu şehirdeki her güzelliğe kısa sürede ulaşmak isteyenler, buradaki araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirler. Yapıla araştırmalar, Kıbrıs’ta bu hizmeti sunan pek çok firma olmasının nedenini, çok fazla insanın bu hizmetten faydalanmak istemesidir. Çünkü Kıbrıs’a araç ile gitmek zordur. Ancak araç konforunu yaşamak oldukça basit bir hal almıştır. Hatta üniversitelere gelen öğrenciler bile bu tür hizmetlerden faydalanmaktadır. Kıbrıs’ı gezerken kktc araç kiralama hizmeti veren birçok firma ile karşılaşmak mümkündür. Ancak bu firmalar arasından tercih yaparken kesinlikle dikkatli olunması gerekir. Çünkü kalitesiz ve sorunlu araçların kiralanması demek, kazaya bir adım daha yaklaşılması anlamına gelir. Bu nedenle uzmanlar, araç kiralayan firmaların müşteri seçiminde, kiralama hizmeti alan insanların da firma seçiminde titiz davranması gerektiğini belirtmiştir.

 

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Oldukça popüler bir halde olan bu sistem, büyük avantajlara sahip olsa da insanlar araç kiralarken bazı faktörleri de göz önünde bulundurmalıdır. Bunların başında aracın mutlaka yasal olan firmalardan kiralanması gelmektedir. Yasal izni olmayan bir yerden araç kiralamak demek başınızın belaya gireceğinin göstergesidir. Kiralama hizmeti yapan şirketin servis veya bakım noktaları hakkında bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Aracın kilometresi kontrol edilmelidir. Güvenlik açısından daha az kullanılmış yeni araçları tercih edilmesi önerilir. ABS, hava yastığı veya emniyet kemerleri kontrol edilmelidir. Aracın 3 yaşını aşmamış olması büyük avantajdır. Kiralama yapılmadan önce aracın bir kusuru, arızası, sorunu olup olmadığı saptanmalıdır. Farların ve ışıkların çalıştığından da emin olunması gerekir. Herhangi bir sorun görüldüğünde ilgili personele bildirilmeli, eğer araçta herhangi bir değişiklik yapılmıyorsa, o firmadan araç kiralanmamalıdır. Ayrıca araç kiralama sözleşmesinin yapılmasında fayda vardır. Aksi takdirde bir kaza nedeniyle karşılaşacağınız maddi kayıp oldukça büyük olabilir. Kiralanacak aracın fiyatının içerisinde hangi hizmetlerin girdiği kontrol edilmelidir. Aracın kasko ve diğer sigorta işlemlerinin tam olduğundan emin olunmalıdır. Kasko sigortası olmayan bir araç ile kaza yapıldığında, kiralık araç olmasından dolayı trafik sigortası da masrafları karşılamamaktadır. Böylece tüm masraflar size kalabilir. Bu konu oldukça önemlidir.

 KKTC Araç Kiralama

 

Kıbrıs’ta bu tür uygulamaları oldukça profesyonel bir şekilde yapan ve genellik herhangi bir sorunla karşılaşılmayan Kıbrıs Araç Kiralama, müşteri memnuniyeti açısından büyük çaba sarf eder. Bu nedenle Kıbrıs’ta bu tür bir hizmet alındığında bu koşullar göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer önceden rezervasyon yaptırılsa, tatil fırsatları gibi araç kiralama hizmetleri de oldukça düşük maliyetli olabilir. Bu nedenle www.kktcarackiralama.com adresinden istediğiniz aracı istediğiniz şekilde kiralayabilir, firma yetkililerinden bilgi alabilirsiniz. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber