FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 12 Ağustos 2016, Cuma 15:42 tarihinde eklendi. 746 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Satış Ortaklığı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Satış ortaklığı yöntemi ile insanlara yüksek ücretler kazandıran Get My Ads sistemi, Türkiye çalışmalarına da başladı.
Satış Ortaklığı Nedir ve Nasıl Yapılır?

İnternetten para kazanmak isteyenler birçok farklı yöntemle karşılaşırlar. Bunlar arasında yetenekleri doğrultusuna çalışma gerçekleştirmelerinin yanında ticari adımlar yer almaktadır. İnternetin en gerçekçi yöntemlerinden bir tanesi ise affiliate marketing yani satış ortaklığıdır. Bu sistemde temel olarak, internet üzerinden satışa sunulan ve başkalarına ait olan ürünlerin, yine internet üzerinden tanıtımını ve reklamını yaparak her satış üzerinden yüksek oranda komisyon kazanılmasıdır. Oldukça kolay ve basit bir iş olarak adlandırılmaktadır. Bu sistemin tamamen bir iş gibi benimsenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde internette boş vakit geçirmekten başka bir işe yaramaz. Ancak günde birkaç saat düzenli ve planlı şekilde çalışılması ve bu işe gereken değerin verilmesi, orta ve büyük ölçekte paralar kazanılmasına yardımcı olur.

 

Satış ortaklığı sistemine güvenli bir şekilde girilmesi için, üyelerinin parasını zamanında yatıran ve güven veren satış ortaklığı siteleri tercih edilmelidir. Bu sitelerde, ürünlerine satış ortağı arayan ürün sahipleri ile satış ortağı olmak isteyenler buluşmaktadır. Satılan tüm ürünlerin ise satış ortaklığı sitesinin güvenli ödeme sayfasından gerçekleştiği belirtiliştir. Müşteriye fatura kesilmekte ve satış ortakları ile ürün sahiplerinin kazançları da hesaplarına aktarılmaktadır.

 

Satış ortaklığı sitesine kayıt olunduktan sonra hızlı bir şekilde para kazanılması için satış ortaklığı sitelerinin ürün havuzlarından satış yapılmasıdır. İstenilen ürüne satış ortağı olunabilir. Ancak öncelikle internette araştırma yapılmasında fayda vardır.  Çünkü bir ürün çok satılırken bir ürünün de az satılıyor olması, kişinin kazancını da doğrudan etkilemektedir. En azından ürün hakkında internetteki yorum ve şikayetler incelenebilir.

 

Anahtar kelime seçimi ile para kazanmak büyük fayda sağlar. Doğru ürünün bulunması için doğru kelimenin seçilmesi kazancı otomatik olarak artıracak ve işleri kolaylaştıracaktır. Seçilen anahtar kelime üzerine bir blog sayfası açılabilir. Anahtar kelime de blogun adresi olarak belirlenebilir. Ücretsiz olarak bir web sitesi kurulma şansı bile vardır. Sonu com, net, org ile bitmese de bir domain satın alınarak blogların web sitesi haline getirilebilir.

 

Ürün seçimi yapılıp, anahtar kelime belirlemesi ve blog sayfası açılınca, sıra blog sayfasında yayınlanacak içeriklere geliyor. Bu içeriklerin seçilen konu ve ürün ile alakalı olması, bloğun daha fazla kişi tarafında ziyaret edilmesini sağlar. 1 ay içerisinde sürekli olarak bu sitenin güncel tutulması ve yeni yazılar yayınlanması, ayrıca bu yazıların içerisinde para kazanılacak satış ortaklığı linkleri eklenebilmektedir. Ardından da internette ve sosyal ağlarda bu sitenin tanıtımı yapılarak anahtar kelimelerde Google üzerinde üst sıralara çıkması sağlanabilir. İnternetteki tanıtım işlerinin ardından Google’ın otomatik yönlendirmeleri sayesinde otomatik olarak kazanç sağlanmaya başlanır.

 Getmyads Türkiye

 Türkiye’de birçok farklı satış ortaklığı sistemi yer almaktadır. Getmyads olarak bilinen şirket, kısa süre önce satış ortaklığı sistemine geçmeye karar vermiş ve müşterileri ile reklam dünyasında arasında ciddi bağlantılar ortaya koyarken, bu sistemle çalışmalarını hızlandırmıştır. İnternetten getmyads yorumlarına bakanlar, sistemin ne kadar başarılı olarak işlediğini ve güvenilir olduğunu göstermiştir. Ayrıca ödemeler konusunda herhangi bir sorunu da yer almayan şirket, getmyads ödeme kanıtı olarak internet sayfalarında ödeme belgelerini de yayınlamıştır. En güvenilir satış ortaklığı platformları arasında yer alana bu sistem hakkındaki detaylı bilgiye, aşağıdaki adreslerden ulaşmak mümkündür.

 

www.getmyadstr.net

www.getmyadstr.net/blog

 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber