FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 17 Ağustos 2016, Çarşamba 17:06 tarihinde eklendi. 390 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Akıllı Telefon Dünyasında Büyük Rekabet

Teknoloji dünyasında sürekli olarak farklı bir gelişme yaşanırken özellikle telefon üreticisi firmalar arasındaki büyük bir rekabet yaşanıyor.
Akıllı Telefon Dünyasında Büyük Rekabet

Dünyanın en çok telefon satan markası olan Samsung, yeni telefonlarının tanıtımlarına devam ederken; Galaxy Note 7 tanıtımının ardından Galaxy S7 serisini de unutmadı. Son çıkan telefonlarından Galaxy S7 Edge’nin batarya ömrünün uzunluğunu vurgulamak isteyen firma, bu kampanyaya büyük önem vererek, reklam filmi için Hollywood yıldızlarından  Danny Glover ile anlaştı. Çarpıcı bir reklam filmi çeken Samsung, Galaxy S7 serisinin tanıtıma başarılı bir şekilde devam etti.

 Büyük beğeni toplayan reklam filminde bir polis memurunu canlandıran Danny Glover, havalandırma kanallarında bulunan bir bombanın imha edilmesi için havalandırma kanallarına giriyor. Bombanın patlamasına henüz 12 saat olduğunu gören Glover, daha vaktinin olduğunu düşünerek elindeki Samsung S7 Edge ile oynamaya başlıyor. Telefonla 12 saat oyun oynayan ve video izleyen Glover, bombanın patlamasına az bir süre kalmışken çıkan ses ile durumu fark ediyor ve bombayı imha ediyor.

 Samsung firması, bu Hollywod tadındaki reklam filmi ile, Samsung S7 Edge’in batarya süresinin uzunluğunu vurguluyor. Bu telefonda 3600 mAH batarya bulunması, yüksek kullanım süresinin oluşmasını sağlıyor. Ayrıca reklam sloganlarında da “En iyi batarya performansına sahip Galaxy telefonu” cümlesi kullanılıyor. Ayrıca son çıkardığı Note 7’nin bataryasının da S7 Edge’den kötü olduğunu da kabul eden firma, diğer performanslar bakımından ise kıyaslayıcı bir açıklamada bulunmadı.

 Teknoloji Haberleri

 Teknoloji dünyasındaki pek çok gelişme internet dünyasında kısa sürede yayılmakta ve teknoloji severler bu alandaki bütün bilgileri kısa sürede almakta ve yaymaktadır. Ancak teknoloji dünyasında ait en önemli teknoloji haberleri www.teknodeep.com adresinde görülmektedir. Akıllı telefonlar, oyun dünyası, bilgisayarlar ve sosyal medya uygulamaları gibi pek çok alanda her gün yeni bilgiler ve haberler sunan sitede, Samsung veya diğer firmaların yeni ürünleri hakkında da bazı incelemeler yer alıyor. İsteyenler bu incelemelerden faydalanırken isteyenler de haberlerden faydalanıyor. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER : teknoloji
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber