FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 24 Ağustos 2016, Çarşamba 13:54 tarihinde eklendi. 431 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

LR Ürünleri ve Çalışma Prensipleri

LR, uzun yıllardır gerçekleştirdiği profesyonel çalışmalarını aloe vera özlü ürünler için de gerçekleştiriyor. Bu çalışmalara destek olmak ve zincirin bir parçası olmak için lr üyelik formu doldurulması yeterli oluyor.
LR Ürünleri ve Çalışma Prensipleri

LR, güzellik ve bakım alanında faaliyetlerini yürütmeye başlamış ve son zamanlarda geniş bir satış ağı kurarak, bu alanda çalışmalarına hız vermiştir. Normal bir güzellik mağazası zincirindeki birçok maliyetten arınarak, daha fazla kar sağlayan ve bu sayede satış ortaklarına da daha fazla para kazandıran bu firma, kazancının %42’sini iş ortaklarına prim olarak dağıtmaktadır. Çünkü, mağaza kirası, mağaza ekipmanları, çalışan personelin ödemeleri, elektrik, su, ısınma gibi masraflardan tamamen arınmakta ve günümüze ayak uydurarak tamamen modern bir çalışma sistemi oluşturabilmiştir. Lr üyelik yaparak birçok insanın satış yapması ve bu sayede kazanç sağlaması, firmanın en önemli özelliklerinden bir tanesidir. Bunun yanında ürünleri ile de dikkat çeken firma, insanları güzellik alanında sağlıklı ürünlerden faydalanması gerektiğinin bilincinde bir şekilde hareket eder.

 LR Başarıyı 5 Adımda Tanımlıyor

 25 yıldan fazladır bu sektörde faaliyetlerini sürdüren LR, başarısının temelini de 5 ilkeye dayandırmıştır. Bunlardan ilki, Alman kalite standardına sahip ürünler kullanmaktır. Firmanın kalite beklentisi oldukça yüksektir. Yalnızca deneyimli hammadde tedarikçileri ile çalışmayı tercih eden LR, tüm ürün portföyünü kalite kontrol işlemlerine tabi tutarak hareket etmektedir. Bu konu gösterdiği titizlik ve prensipler, başarının ilk adımı olarak tanımlanır. Ayrıca iş ortaklarını ve müşterileri heyecanlandıran yeniliklerin de oldukça önemli olduğu belirtilmiştir.

 LR, star konsepti ile başarının ikinci adımını oluşturuyor. Dünyaca ünlü ve tanınmış olan kişilerin parfüm ve bakım ürünlerini piyasa sürmek istediklerinde, akıllarına gelen ilk ismin LR olduğu söyleniyor. Starların bu firmaya duyduğu güven ise LR’nin profesyonelliğinin ve kaliteli imajının göstergesi olarak tanımlanıyor. Bu nedenle star konseptinin ne kadar önemli olduğu bilinerek hareket ediliyor.

 Firma başarısının diğer direği olarak tanımlanabilecek durum ise otomobil konseptidir. LR işinde çalışan her danışmanın kısa bir süre içerisinde LR özel edition modeli Polo kullanma şansı, firma içindeki başarının temel direkleri arasında yer almaktadır. Ödüllendirmek, daima daha iyi çalışmaların başlangıcı olarak tanımlanır. Başarılı olan LR danışmanları kariyerlerinin devamında motive edilmesi için Mercedes Benz araç filosundan seçim yapma şansı ile ödüllendirilebilirler.

 LR, kendi ücretlendirme sisteminin piyasa içerisinde tek olduğunu belirtmektedir. 25 yıldır denedikleri bu sistem içerisinde, satışlar için ödedikleri primin yanında ortalama olarak %40 düzeyinde kar imajı, etkinliklere, seyahatlere veya çekilişlere katılım avantajları vermektedir. Böylece kazancın, kişilerin başarılarına, çabalarına ve çalışmalarına bağlı olduğu belirtilmektedir. Bu sistemin bir parçası olmak isteyenler ise lr üyelik formu doldurarak konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirler.

 Firma, başarısının son sırrını ise şu şekilde belirtmiştir. İş ortaklarının eğitimi LR için büyük önem taşır. Bu nedenle yalnızca eğitim vermek amacıyla LR Academy kurulmuştur. LR danışmanlarına bireysel olarak profesyonel eğitimler verilmektedir. 

 

 LR aloe vera üyelik için: www.aloeveraturkey.com

 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER : lr üyelik
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber