FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 09 Eylül 2016, Cuma 15:13 tarihinde eklendi. 807 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul’da Araç Kiralama Sektöründe Gelişme

İstanbul'da araç kiralama alanındaki aşırı talep, bu alanda hizmet veren firmaların da bir anda artmasına neden olmuştur.
İstanbul’da Araç Kiralama Sektöründe Gelişme

İstanbul, Ankara veya İzmir gibi Büyükşehirlerde son zamanlarda araç satın almak yerine, araç kiralamak oldukça popüler bir halde. Özellikle gençler arasında yayılan bu trend sayesinde, insanlar istedikleri özelliklere sahip istedikleri model arabaya binebiliyorlar. Üstelik araç kiralama koşullarının yerine getirilmesi halinde hiçbir sorun çıkmadan bu aracı kiraladıkları süre içerisinde rahatlıkla kullanabiliyorlar.

 

İstanbul, birçok sektör gelişiminin öncüsü olduğu gibi bu alanda da araç kiralama firmalarının gözde şehri olarak biliniyor. İstanbul’da birçok insan, kalabalık ve yorucu olan bu şehirde, otobüs veya metro gibi toplu taşıma araçları kullanmak yerine zaman zaman gidecekleri yer için araç kiralamayı daha mantıklı buluyorlar. Üstelik aşırıya kaçmayan fiyatlar sayesinde, marka ve modele göre her bütçeye uygun araçların bulunması, her kesimden insan için büyük fayda sağlıyor. İnsanlar, 1 günlüğüne araç kiralayabildikleri gibi 1 hafta veya 1 aylık da araç kiralayabiliyorlar. Üstelik araç kiralama firmalarının kampanyaları sayesinde günlüğü oldukça uyguna gelen araçlar da mevcut oluyor. Artık bir yolculuğa çıkmak, tatile çıkmak, önemli bir görüşmeye gitmek için insanların araç satın almasına ve büyük bir sorumluluk ve maliyet altına girmesine gerek kalmıyor. Bu alanda hizmet veren güvenilir şirketler, araç filolarını müşteri için güvenlikli ve uygun fiyatlı olarak sunuyorlar.

 

İstanbul’da Nereden Araç Kiralanır?

 

İstanbul’da bu alanda hizmet veren birçok farklı firma olmasına rağmen, araçlardaki güvenlik önlemleri, araçların bakımları, kiralama koşulları, fiyatları ve profesyonelliği açısından yalnızca birkaç firma önerilmektedir. C&M Otomotiv, İstanbul’un en bilinen ve güvenilir araç kiralama firmaları arasında yer almaktadır. Bu alanda uzun yıllara dayanan tecrübeli çalışmaları ile özellikle Anadolu Yakası’nda araç kiralayan birçok insan bu firma ile tanışmıştır.

 

C&M Otomotiv, düzenledikleri araç kiralama sözleşmesi ile hem kendisinin hem de kiralayan kişinin haklarını korumayı amaçlamakta ve aynı zamanda bu şekilde işlerini tamamen yasal yollarla ilerletmektedir. Özellikle Maltepe otomobil kiralama alanında isminden sıklıkla söz ettiren firma, ehliyet ile ilgili sorunlarda insanlara araç kiralamamakta, profesyonellikten ödün vermeden yalnızca doğru şartlar oluştuğunda işlem yapmaktadır. Maltepe’nin yanında kartal araç kiralamada da aynı şekilde çalışan firma, tüm Anadolu Yakası hatta İstanbul için yeterli çalışma kapasitesine sahiptir. C&M Otomotiv, ister günlük, ister aynı isterseniz de yıllık olarak araç kiralama seçenekleri sunmaktadır. Firmanın internet sitesinde araç filosu, kiralama koşulları ve daha akla gelebilecek birçok soruya cevap verilmektedir. Aşağıdaki bilgilerden firmaya ulaşabilirsiniz.

 

Firma Bilgileri

 

Firma: C&M Otomotiv

Web: www.cmotomotiv.net/tr

Telefon: 0216 377 77 61

Adres: Pegagaz Sokak Aura Rezidans A Blok 39 Numara Soğanlık Kartal / İstanbul

E-posta: info@cmotomotiv.net

 

 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber