FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 14 Eylül 2016, Çarşamba 17:09 tarihinde eklendi. 352 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Lazerle Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

İnsanların en büyük sorunlarından bir tanesi de dişlerinin yeterince beyaz olmamasıdır.
Lazerle Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Hatta gerekli tüm temizlik ve bakım uygulamaları yapılmasına rağmen dişlerdeki sarı görünüm bir türlü yok edilemez. Bu nedenle diş beyazlatıcı ürünler kullanılmakta veya diş hekimleri tarafından lazerle diş beyazlatma sağlanmaktadır.

 

Dişlerinden sorunu olmayan insanların sayısı yok denecek kadar azdır. Yalnızca çürükler, bozukluklar veya ağrılar değil, aynı zamanda görünüm açısından da birçok insanı rahatsız eder. Bu alanda gelişen teknoloji ile dişlerin çok daha beyaz bir görünüme kavuşmaları sağlamaktadır. Diş hekimlerinin kapısı ise son zamanlarda en çok bu yöntem için çalınmaktadır. Adına Bleaching denilen, lazerle diş beyazlatma, birkaç farklı yöntemle gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bu yöntemlerin tamamının diş hekimleri tarafından yapıldığını da unutmamak gerekir.

 

Lazerle diş beyazlatma, dişlerin kendi ana yapısında meydana gelen renklendirmeleri, belirli seanslarla giderme çalışmalarıdır. Bu işlemlerin nasıl yapıldığı konusunda bilgilendirme yapmak gerekirse; ilk olarak yapılan dişlerin üzerine ağartıcı ilaçların sürülmesidir. Bu işlemin alanında uzman bir doktor tarafından gerçekleştirilmesi gerektiği bilinmelidir. Daha sonra ilaç sürülen dişlerin üzerine, uzun ve aralıklı seanslarla beyazlatıcı lazer ışık tutulur. İşlemin bitmesinin ardından da takibe devam edilir. Bu işlemlerden en yüksek verimi almak amacıyla birkaç kez diş hekimine kontrole gidilmesi gerekmektedir.

 

 

Bu işlemleri külfetli ve yüksek maliyetli bulanlar için ise son teknolojik gelişmelerin getiri olan lazer diş beyazlatıcılar önerilebilir. İnsanların kendi kendine belirli aralıklarla istedikleri yerde dişlerine bu uygulamayı yapabilecekleri belirtilmektedir. Üretilen bu ürünler, ağız bakımı açısından ciddi kolaylık sağlar. Küçük lazerli diş beyazlatma sistemi sayesinde insanlar diş hekimlerinin kapısını aşındırmadan ve çok daha düşük maliyete bembeyaz dişlere sahip olabilirler. Lazer teknolojisinin çantaya girmiş hali olarak tanımlanan bu sistemlerin internet üzerinden satışları gerçekleştirilmektedir. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber