FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 14 Eylül 2016, Çarşamba 17:24 tarihinde eklendi. 367 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Labaratuvar Malzemelerinin Güçlü Adımlar

Özel ve devlet hastanelerinin en önemli bölümlerinden birisi, hiç kuşkusuz ki labaratuvardır.
Labaratuvar Malzemelerinin Güçlü Adımlar İster devlet hastanesi ister özel hastane olsun o hastaneyi gerçekten dört dörtlük bir hastane olarak görülmesini sağlayan en önemli bölümlerinin başında labaraturvarları gelir. Hastalar, yapılan tetkiklerin sonuçlarını birkaç gün içinde değil birkaç saat içinde alıyorlarsa o hastaneyi tercih etmelerinde ciddi anlamda artış olacaktır.

Hastanenin En Önemli Odası: Labaratuvar Odasıdır.

Hastalar, hastanenin yerden ısıtma veya laminat parkeli ya da mobilyalarının kaliteli olup olmamasına bakmazlar. Kapılarının otomatik mi, musluklarının sensörlü mü olup olmadığına değil öncelikli olarak tahlillerin hızlı çıkıp çıkmamasına ve doktorların teşhis doğruluğuna bakarlar. Eğer bir hasta acil gelip doktora muayene olduktan sonra doktorun istediği test sonuçları 3-4 gün sonra alınıyorsa hastaya konulacak teşhis ve tedavi de o kadar geç olacak demektir. Fakat, hastane bünyesinde bulunan iyi bir labaratuvarda ise test sonuçları 15 dakika ya da 1 saat içinde alınabilir ve bu durumda hastaya hızlı teşhis konulmasını ve tedavi sürecinin hemen başlamasını sağlar. Bu hastalar için en öncelikli konudur.

Hastanelerin labaratuvar odalarında birçok malzeme bulunmalıdır. Testlerin sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi için olmazsa olmaz olan bu cihazlar, labaratuvarın kaliteli olmasını, dolayısıyla hastanenin de kaliteli bir şekilde adının duyulmasını sağlarlar. Bu noktada labaratuvar ürünleri ve detayları hakkında bilgi sahibi olmak ve bir hastanede hangi labaratuvar ürünlerinin olması gerektiğini öğrenmek isterseniz Art Labor Teknik Labaratuvar ürünleriyle görüşebilirsiniz.

Web Sitesi: www.artlaborteknik.com
Telefon:  0(312) 484 1070

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber