FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 19 Ekim 2016, Çarşamba 21:48 tarihinde eklendi. 880 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sınrsız ve Ücretsiz Kaynağı İle Aradığınız Tek Adres

Ders çalışmak için kaynak konusunda artık hiç sıkıntı çekmiyoruz. Bunun en büyük nedeni teknolojinin bu derece gelişmiş olması ve insanların paylaşıma önem vermesi...
Sınrsız ve Ücretsiz Kaynağı İle Aradığınız Tek Adres Sosyal Bilgiler, Tarih ve Coğrafya dersleri sürekli tekrar gerektiren ezber derslerdir. Bu yüzden bir çok öğrencinin takıldığı alandır. Tek seferde çalışmak çoğu kez yetersiz kalır ve kısa sürede unutulur. Aynı zamanda bu dersler çoğu zaman öğrenciler tarafından yorucu ve sıkıcı bulunur.

Ancak gelişen teknoloji ve imkanlar sayesinde artık bir çok ders oldukça kolay ve zevkli hale geldi. Ayrıca sürekli tekrar gerektiren dersler için her an hoca bulmak mümkün değil. Bu tür derslere kaynak bulmak da birçoğumuzu maddi açıdan oldukça sarsabiliyor.

Bu tür sorunlar oluştuğunda hemen açıp bir internete bakmak gerekiyor elbette. İşte tam bu noktada bu haberde bahsetmek istediğimiz Sosyal Bilgiler dersi sitesi geliyor. Öğretmen, öğrenci ya da idareci olun, bu site size çok iyi gelecek. İndirme kısmında yer alan sayısız kaynaktan yararlanabilirsiniz.

Sosyal Bilgiler yazılı kağıtlarını bulabileceğiniz sitede, bu derse ait performans ve proje ödevlerini de bulabilirsiniz. Sitede mesleki gelişim için gerekli kaynaklar da bulunuyor. Çocuk psikolojisi ve çocuk gelişimi alanında uzmanlaşmak adına bir çok kaynak da yine bu sitede...  Öğrenmenin en etkili yolu soru çözümüdür. Sitede yer alan yazılı sınavları dışında KPSS sınav soruları ve TEOG sınav soruları da sitede yer alıyor. Soru çözmenin önemini hepimiz biliyor ve kabul ediyoruz.

Sitede bulunan forum (http://www.sosyalbilgiler.gen.tr/forum/) sayesinde kendinizi bir çok konu da geliştirebilirsiniz. Takıldığınız, öğrenmek istediğiniz ya da geliştirmek istediğiniz bir konu varsa formdan sınırsızca yararlanabilirsiniz. Ayrıca sizin gibi soru soran kişilere yardımcı olabilirsiniz.  Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk hakkında birçok bilgi bulabileceğiniz sitede, rehberlik alanında oldukça geniş yelpaze kaynaklarına göz atmanızı öneririz.

Öğretmenler ve idareciler için formlar, e-okul için gereken uygulamalar ve daha bir çok materyal bulabileceğiniz download (http://www.sosyalbilgiler.gen.tr/forum/downloads/) kısmına bir göz atmanızda fayda var. 

Sınırsız kaynağı anında bir tık ile indirebileceğiniz sitede her şey ücretsiz... Hemen tıklayın; http://www.sosyalbilgiler.gen.tr/

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber