FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 04 Kasım 2016, Cuma 14:59 tarihinde eklendi. 328 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehirler Arası Nakliyat

Eşyaların veya yüklerin, farklı şehirlere güvenilir bir şekilde ulaştırılması için bu alanda hizmet veren profesyonel nakliyat firmaları arasından tercih yapmak gerekir.
Şehirler Arası Nakliyat Şehirler arası nakliyat diğer taşıma ve nakliyat işlerine göre biraz daha zor bir sektördür, bura da iller arası mesafe hesaplamalar da hata yapmaya oldukça açıktır. İlçeden ilçeye taşıma nispeten şehirler arası nakliyat olaylarında daha kolay hesaplanabilir. İnsanlar şehirler arası nakliyat sektöründe sıklıkça kurumsal bir firma bulunamamaktan şikayetçi oluyorlar.


Şikayet olunan durumlardan en önde olanı taşıma sürecinde anlaştığı firmanın yerine taşımaya başka bir firmanın hizmet gerçekleştirmesidir. İnsanların en çok mağdur edildiği bu duruma yol açan etmenlerin ilki evini taşıyacak kişinin çok düşük fiyatlar istemesi gelmekte, bazı amatör firmaların yetkilileri gelen müşterisini kaçırmamak adına istenilen nakliye fiyatını kabul eder, anlaşma sağladıktan sonra müşterisinin gitmek istediği yönde giden boş nakliye aracı arar, eğer bulursa bir miktar komisyon alarak işi iyi kötü bir firmaya devredip aradan çıkar, bu sıkça yapılan, istenmeyen bir olaydır. Saray nakliyat gibi kurumsal firmalar da ne başka bir firmaya devretme ne de kiralık araba kullanma gibi olaylar asla yaşanmaz. Şehirler arası nakliyat sektöründe bizden teklif almadan yola çıkmayın...

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber