FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 16 Kasım 2016, Çarşamba 16:05 tarihinde eklendi. 458 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kıbrıs Limuzin Kiralama Koşulları ve Fiyatları

Kıbrıs'ta özel günlerin en çok tercih edilen araçları arasında limuzin gelir.
Kıbrıs Limuzin Kiralama Koşulları ve Fiyatları

Özel günler ve organizasyonlar için son zamanlarda en çok tercih edilen araç limuzinlerdir. Devasa ve sofistike görünüşleri ile çok şık bir görüntü oluşmasını sağlayan bu araçlar, son zamanlarda ülkemizde sık sık gelin arabası, davet arabası veya herhangi bir organizasyon için kullanılan özel bir araç olarak kullanılmaktadır. Çünkü günlük hayatta sürekli olarak karşılaşılmayan bu araç, oldukça farklılık yaratacak ve özel günlere ayrı bir özellik katacaktır.

 

Ancak limuzin kiralamak isteyenlerin aklına ilk olarak ücretinin ne kadar olduğu gelir. Bu soruların yanıt bulması, insanların akıllarında kiralamak istedikleri limuzin için ne kadar bir bütçe ayıracaklarını da belirlemeleri anlamına gelir.

 

Öncelikle limuzin kiralamak isteyenlere verilecek olan veya bilmesi gereken bazı detaylar vardır. İlk olarak kiralananın araç için kilometre sınırının olup olmadığı bilinmelidir. Birçok limuzin kiralama hizmeti gerçekleştiren firma “sınırsız” kilometre kullanımı sunsa da zaman zaman tersi durumlarla karşılaşılabilir. Şoför talep edilip edilmeyeceği, aracın sigortasının bulunup bulunmadığı (ki büyük ihtimalle bulunuyordur), anlaşılan sürede gecikme yaşandığında ödenecek tutar, teslim alınan yerden farklı bir noktada teslim edilmesi durumunda oluşabilecek sıkıntılar, belirtilen fiyatlara KDV’nin dahil olup olmadığı sorulmalıdır. Bu bilgiler, profesyonel firmalar tarafından limuzin kiralamak isteyenlere verilmektedir. Ancak yine de alıcılar bu bilgiler doğrultusunda hareket etmelidir. Bu kriterler netleştiğinde ise limuzinin fiyatlandırılması ona göre yapılır.

 

Genel olarak limuzinler modeline göre farklılık gösterir. Ancak yine de ortalama bir fiyat vermek mümkündür. 6 saatlik bir kiralama için 1400-1800 TL arasında bir bedeli vardır. 10 saatlik kiralama için ise 2000-2500 TL civarındadır. Ancak yine de fiyatları, limuzinin modeline ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Bazen limuzin yerine başka marka bir lüks araç kiralamak isteyenler olabilir. Örneğin; Mercedes için yarım günlük 700-900 TL arasında bir fiyat istenirken, Ferrari kiralamak için ise 2000-2500 Euro arasında bir ücret talep edilmektedir. Ancak özel günler için en çok tercih edilen limuzinlerdir.

 

Kıbrıs Limuzin Kiralama

 

 

Türkiye’de olduğu gibi Kıbrıs’ta da özel günler veya dış mekan fotoğraf çekimleri için limuzin çok sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle evlilik gibi önemli günler için Kıbrıs’ın güzel mekanlarını tercih edenler, buralara ulaşım için limuzini seçerek bu güzel günün daha özel bir hal almasını sağlarlar. Kıbrıs limuzin kiralama alanında da tıpkı Türkiye’deki gibi belirli koşullar ile fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Modeline ve özelliklerine göre farklı fiyatlandırmalar yapılırken, fiyatlarının genel olarak 1500-2000 TL arasında değiştiği görülmektedir. Ancak yine de istenilen hizmet için Kıbrıs limuzin transfer imkanı sunan www.kibrislimuzinkiralama.com adresinden bir talep formu oluşturabilir veya iletişim bilgilerinden firmaya ulaşarak fiyatlandırma ve koşullar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER : limuzin
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber