FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 18 Kasım 2016, Cumartesi 11:54 tarihinde eklendi. 331 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Kadınların en çok şikayet ettiği konular arasında fazla kilolar en başta gösterilir. Çünkü fazla kilolardan kurtulmak bazen istenildiği gibi olmaz.
Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Özellikle genetik benzerlikten veya alışkanlık haline gelmiş bazı yiyeceklerden dolayı kadınların yalnızca belirli bölgelerinde kiloların toplanması, en büyük sorunlardan bir tanesidir. Zaman zaman diyet ve spor yapıldığında dahi vücutta istenilen düzelme sağlanmaz ve belirli bölgeler yağlı görünmeye devam eder. Bunlar arasında en popüler olanları, basenlerde, göbekte veya belde toplanan kilolardır. Bu gibi durumlarda da bölgesel zayıflama olarak adlandırılan çalışmalar uygulanır ve yağlı olan bölgenin, vücuttaki diğer bölgelere orantılı bir hale gelmesi sağlanır. 

İnternette bu konuyla ilgili araştırma yapan kadınlar, bölgesel zayıflama ile ilgili birçok farklı seçenek ile karşılaşmaktadır. Ancak bunların bazılarının zararlı olduğu, bazılarının etkisiz olduğu, bazılarının da gereksiz olduğu uzmanlar tarafından açıklanmıştır. Bu nedenle bölgesel zayıflama ile ilgili en başarılı ve bilinen yöntemleri sizlerle paylaşacağız. 

Vshape Bölgesel Zayıflama Yöntemi

Bu yöntem, özellikle vücuttaki lokal fazlalıklar ve selülit sorunları nedeniyle mutsuz olan kadınlar için önerilmektedir. Vshape ile vücuttaki yağ hücreleri hedef alınmaktadır, bu yağ hücreleri parçalanıp dışarı atılmaktadır. Bunun için de soğuk ultrason ve radyo frekans teknolojileri kullanılmaktadır. Özellikle yağ hücrelerinin diğer hücreleri olumsuz bir şekilde etkilemeden parçalanması sağlanmaktadır. 

Zeltiq Bölgesel Zayıflama Yöntemi

Bu sistemde kullanılan yağların yakılması değil dondurulmasıdır. Bu nedenle liposuction gibi yöntemlerden ayrılmaktadır. Bu sistem sayesinde %30 oranında daha fazla verim sağlandığı söylenmektedir. Terapinin uygulandığı bölümlerde, yağ hücrelerinin sıcaklığı sıfır dereceye kadar düşürülüyor. Kristalize olan yağ hücreleri etkisizleşiyor. Ardından da karaciğer bu hücreleri vücuttan atarak bölgesel incelme sağlanıyor. Ayrıca dondurucu bir sıcaklık söz konusu olmasında rağmen tedavi gören kişilerde herhangi bir sağlık sorunu da görülmüyor. Böylece yağlar kolaylıkla yok ediliyor. 

Hypoxi Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama yöntemleri arasında son zamanlarda en başarı gösteren yöntem hypoxidir. Ancak çok sık duyulmasına rağmen kadınlar, Hypoxi ile ilgili detaylı bilgilere sahip değildir. Öncelikle bu sistemde, kadınların rüyasını süsleyen vücuda sahip olacağı belirtilmektedir. Her ne kadar zayıflamak isteyen kadınlar fitness gibi spor faaliyetleri içerisinde bulunsalar da bazı bölgelerdeki yağları yakması oldukça zor oluyor. Bu nedenle fitness ve vakum terapisini aynı anda sunan Hypoxi diye bir yöntem ortaya çıkmış oluyor. 

Şu an dünyanın en çok konuştuğu zayıflama yöntemi olan Hypoxi ile ilgili daha detaylı bilgilendirme yapılacak olursa: 

Bu yöntem, aktifleştirici kan dolaşımı yükselmesi ve yağ yakma çalışmasını birleştirerek sunmaktadır. Böylece istenilen bölgelerde istenildiği gibi zayıflama görülebilir. Bölgesel yağ yakma yöntemi olarak bilinen Hypoxi, kan dolaşımını hızlandırırken, kişilerin egzersiz de yapmasını sağlamakta, aynı zamanda az efor harcayarak hedeflenen görüntüye kısa sürede ulaşılmasını sağlamaktadır. Problemli bölgelerde yüksek performans sağlandığı belirtilmektedir. Vücudunda belirli bölgelerine yerleşen inatçı yağlar, Hypoxi yöntemi ile 4 çeşit cihaz ve özel kıyafetler kullanılarak fitness ve vakum terapisini ile yok edilmektedir. Ameliyatlı kilo verme yöntemlerine göre çok daha doğal ve sağlıklı bir yöntemdir.

Adana Zayıflama Merkezi

Adana’da bu yöntem kullanılarak gerçekleştirilen zayıflama uygulamalarında önemli başarılar elde eden bir zayıflama merkezi bulunmaktadır. Bu zayıflama merkezinde Hypoxi kullanılmakta ve insanların bölgesel yağlarının yakılmasında çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Özellikle adana zayıflama yöntemleri arasında önemli bir yere sahip olan bu merkez, kullandığı yöntem ile diğer şehirlerinden dikkatini çekmektedir. Adana’da fazla kilolarından şikayetçi olan ve belirli bölgelerdeki yağlardan kurtulamayan kişilerin doğal, sağlıklı ve pratik bir şekilde kilo verebilmesi için hizmet veren merkezin iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Firma Bilgileri

Firma: Adana Zayıflama Merkezi

Hizmet alanı: adana zayıflama yöntemleri

Web: http://formtimehypoxi.com/tr/

Telefon: 0322 422 73 12

GSM: 0545 959 63 33

 

E-mail: info@adanahypoxi.com

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber