FRÄNKISCHE Türkiye web sitesini açtı
Dijital Baskı Teknikleri
Termal Oteller ile Doğanın Nimetlerinden Faydalanın
PR Ajansları ile İşinizi Yükseltin
Bu haber 15 Aralık 2016, Perşembe 15:31 tarihinde eklendi. 846 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gece Hayatı İle Meşhur Olan Şehirler

Bazı insanların eğlence anlayışları gece kulüplerindeki yüksek müzik ve dans olabilir, bazılarının da şans oyunları.. Bunlarla ünlü olan dünyanın en eğleceli şehirlerini derledik.
Gece Hayatı İle Meşhur Olan Şehirler

 Bazı insanların eğlence anlayışı, dinlenmek, öğrenmek, keşfetmek ve huzur ile ilgili iken, bazı insanlar tatilden yalnızca eğlence anlamını çıkarırlar. Bunun için de eğlence turizminin en güzel olan ülkeleri ve şehirleri tercih ederler. Bu nedenle de hangi şehirde gece kulüplerinde müthiş eğlenceler düzenleniyor, hangi ülkede yasal kumar masaları kurulabiliyor, hangi bölgede güzel kadınların dans gösterileri ile gece ısınıyorsa, oraları tercih ederler. Bir ülkenin veya şehrin tarihi ve kültürel mekanları görüldükten sonra sıra burada eğlenmeye ve unutulmayacak geceler geçirmeye gelir. Her türlü güzelliklerin yanında birçok ülkenin ve şehrin gece hayatı oldukça renklidir. Özellikle Avrupa’da gece hayatı ile meşhur olan dünyada dilden dile dolaşan bazı şehirler vardır.

 

Londra’da Gece Hayatı

 

Eğlence konusunda İngiltere pek iç açıcı bir seçenek gibi görünmese de Londra, Avrupa’daki eğlence mekanları arasında önemli bir yere sahiptir. Hatta gece hayatı konusunda yalnızca Avrupa’nın değil dünyanın en güzel yeri olduğu yönünde bir rivayet dolaşmaktadır. Yalnızca gece kulüplerinin değil aynı zamanda çılgın ev partilerinin de en yaygın olduğu yer olarak bilinmektedir. Dışarıdan bakıldığında öyle bir izlenim uyandırmayan Londra, çılgınlıkların başkenti olma özelliği taşır. Özellikle eğlenceli kanıtlanmış mekanları ise KOKO, Tiger Tiger ve Fabric’tir.

 

Amsterdam’da Gece Hayatı

 

Gündüzleri sokaklarında sakinlik ve normallik görülen bu şehirde, bisiklete binilip, tüm müzeler gezilebilir. Ancak gece saatlerinde gidilen partiler, Amsterdam’ın başka bir yüzünü göstermektedir. Özellikle mutlaka gidilmesi gereken ve oradaki eğlenceye şahit olunması gereken bazı yerler mevcuttur. Bu yerler sayesinde Amsterdam, gece eğlenceleri konusunda dünyanın pek çok yerinde nam salmıştır.

 

Berlin’de Gece Hayatı

 

Berlin’de pek çok Türk vatandaşının da yaşadığı düşünüldüğünde bir Türk’ün yabancılık çekmeyeceği yerlerden bir tanesidir. Berlin’de bazı eğlence dolu partilerin günlerce bitmeden devam ettiği söylenmektedir. Bu nedenle gece hayatında önde gelen isimlerden bir tanesidir. Bu tür çılgın deneyimler yaşamak isteyenlere Berlin’de gitmeleri önerilebilir. Ayrıca bu kentteki dünyaca ünlü mekan Berghain’de geçirilen birkaç saat bile unutulmayacak anlar yaşanmasını sağlar. Ayrıca Berlin’de bulunan birçok terk edilmiş depo vardır ve buralar tekno kulüpler olarak dönüştürülmekte ve gece hayatına destek verilmektedir.

 

Barselona’da Gece Hayatı

 

İspanya ile eğlence bir araya geldiğinde akla ilk gelen yer İbiza olur. Ancak İbiza’da yalnızca belirli dönemlerde eğlence doruk noktalarına çıkmaktadır. Ancak Barselona’da yılın her ayında gece hayatı aktif bir şekilde devam etmektedir. Barselona, her gün öğle saatlerine kadar devam eden after partyleri ve dur durak bilmeyen eğlenceleri ile tüm dünyada nam salmıştır. Avrupa’da adeta bir ekol haline gelen Barselona’da bilinen en meşhur mekanlar arasında Razzmatazz, Sala, Apolo ve Row14 yer almaktadır.

 

Kıbrıs Gece Hayatı

 

Avrupa’daki gece hayatının yanında aslında tüm dünyanın eğlencesi ve gece partileri ile bilinen Kıbrıs’ta eğlence turizminin önemli kısımlarından birini oluşturmaktadır. Özellikle onlarca gece kulübüne ev sahipliği yapan Ada, yasal olarak kumar oynanmasına da müsaade edildiği için bazı oyun severin tercihleri arasında yer alır. Ancak Kıbrıs gece hayatı dendiğinde akla gelen, güzel kadınların dans gösterileri ile geceyi ısıtmasıdır. Bu nedenle birçok Türk, konum bakımından da daha yakın olan Kıbrıs’ı tercih eder. Üstelik alkolün Türkiye’den çok daha ucuz olması da buranın tercih edilmesinin önemli nedenleri arasında yer almaktadır. Üstelik gece hayatı transfer hizmeti veren firmalar sayesinde istenilen mekana özel araçlarla gitme imkanı sunulmaktadır. Bu hizmetlerin tamamı ise oldukça uygun fiyatlar eşliğinde sunulmaktadır.

 

Siz de gece hayatına düşkünseniz ve kafanızı dağıtmak için bir yer seçmek istiyorsanız, Avrupa’nın en güzel şehirlerinden veya Kıbrıs’ın gece kulüplerinden birini tercih edebilirsiniz.

 Firma Bilgileri

Webhttp://kibrisgecehayatitransfer.com/

Telefon: 0533 857 75 95

E-posta: bilgi@kibrisgecehayatitransfer.com

 

 

DMCA.com Protection Status
Yazdır Paylaş
ETİKETLER : kibris transfer
Diğer Haberler
Sitemizde nelere ağırlık vermemizi istersiniz?
Röportajlara
Şirket haberlerine
Kampanyalara
EN SON YORUMLANANLAR

haber